Politerno > Україна і світ > Розпорядження виривати з натовпу: під Радою панує напруга

Розпорядження виривати з натовпу: під Радою панує напруга

  • Жовтень 19, 2017
  • 356 Переглядів
  • 0

У наметовому містечку під будівлею Верховної Ради відкрився мобілізаційний пункт. Записатися в нього може кожен, хто хоче приєднатися до акції протесту

Як передає кореспондент Politeka, ніч в містечку пройшла спокійно. Вранці мітингувальників нагодували гарячою зупою з вермішеллю.

Кількість силовиків продовжує збільшуватися. У них розпорядження – оперативно затримувати будь-яких провокаторів. Буквально виривати з натовпу і відводити.

Вхід з боку Кабміну перекритий, кордони поліції посилені.

Народний депутат Андрій Іллєнко спробував провести через огорожу учасників акції, проте група була зупинена бійцями Нацгвардії. В результаті пройти вдалося тільки парламентарію.

Мітингувальники напружені: вони впевнені, що сьогодні день буде набагато менш спокійним, ніж вчора і готуються до можливих провокацій проти мітингу. У той же час ряд активістів поскаржилися, що поліція на пропускному пункті забрала туристичний килимок – збираються писати заяву про крадіжку.

Додамо, що людей під ВР пока значно менше, ніж було на початку акції, 17 жовтня. Нагадаємо, в столиці 18 жовтня в урядовому кварталі поліція затримала 11 активістів.

 

Поділитися: