Politerno > Україна і світ > Активісти блокують Roshen у Вінниці і Яготині (Фото – Відео)

Активісти блокують Roshen у Вінниці і Яготині (Фото – Відео)

  • Жовтень 29, 2017
  • 598 Переглядів
  • 1

Активісти оголосили про початок блокади фабрики Roshen у Вінниці і її логістичного центру в Яготині Вінницькій області.

Відповідну заяву опубліковано на сторінці руху “Визволення” в Facebook.

Увечері 28 жовтня частина протестуючих прибула до складу фабрики Roshen у Вінниці, з якого продукцію розвозять по всій Україні.

У відеоролику на сторінці “Визволення” говориться, що це мирний протест і фури блокуватимуть люди, які будуть ходити по пішохідному переходу, не даючи проїхати транспорту.

Активісти відзначили, що приїхали з Києва і звинуватили президента Петра Порошенка в торгівлі з країною-агресором і невиконанні вимог у Верховній Раді.

Також вони обурилися великою кількістю охорони у резиденції Порошенко під Києвом і закликали не купувати солодощі, обіцяючи, що проведуть акції біля магазинів Roshen в Києві.

Вчора ввечері в Яготині також зібралися протестувальники і місцеві жителі. Вони блокували проїзд до логістичного центру Roshen.

З собою вони принесли плакати: “Торгаш або президент”, “Безкарність породжує корупцію”, “Виконуй обіцянки або йди”.

Please follow and like us:

1 Comment Already

  1. И опять стоят одни бабки, что они блокируют ? -рабочие места своих детей. Закроют предприятия, детей и внуков их уволят,дети их детей будут сидеть голодные. Вообще с головой не дружат бабушки старушки. Соболев,который всё это организовывает, будет и дальше получать нардеповские деньги и о вас думать не будет……………….

Comments are closed.