Politerno > Україна і світ > У Саудівській Аравії заарештували ще одинадцять принців, які були не згодні з попередніми арештами

У Саудівській Аравії заарештували ще одинадцять принців, які були не згодні з попередніми арештами

  • Січень 7, 2018
  • 250 Переглядів
  • 0

Влада Саудівської Аравії заарештувала 11 принців, які прибули в один з королівських палаців, щоб заявити протест проти заходів влади по відношенню до аристократії королівства.

Про це повідомляє Associated Press.

Принци були взяті під варту службовцями Національної гвардії після того, як відмовилися піти з палацу.

Імена заарештованих не розголошуються.

Відзначається, що принци вимагали від влади відновити оплату рахунків, що надходять членам королівської сім’ї, за воду і електрику.

Також принци хотіли, щоб влада виплатила компенсацію за смертний вирок, винесений одному з їхніх родичів.

За даними місцевих видань, принци були доставлені в розташовану на південь від Ер-Ріяда в’язницю Аль-Хаїр, де утримують, в тому числі, учасників незаконних збройних формувань і терористів угруповання “Аль-Каїда”.

Як відомо, Cаудівська Аравія випустила 23 з близько 200 осіб, затриманих в листопаді за звинуваченням в корупції, після того, як вони уклали угоду з урядом.

З початку листопада підозрюваних тримали в розкішному готелі “Ріц Карлтон” в Ер Ріяді і запропонували передати майно і кошти в обмін на свободу.

Імена тих, кого відпустили, не розголошуються.

Певна частина звинувачених в корупції погодилася на таку угоду.

Влада Саудівської Аравії розглядає такі домовленості не як шантаж, а як зобов’язання відшкодовувати нелегально отримані гроші, незаконно отримані від світового виробника нафти протягом десятиліть.

За інформацією видання, в найближчі дні будуть ще звільнення, а найближчим часом почнеться судовий розгляд у справі осіб, які продовжують заперечувати звинувачення проти них.

Раніше в Саудівській Аравії звільнили з-під варти не менше двох десятків людей, серед яких колишній міністр фінансів і один з членів керівництва державної нафтової компанії Саудівської Аравії Saudi Aramco Ібрагім Абдель Азіз аль-Ассаф.

Поділитися: