Politerno > Україна і світ > “Порох не знав” – новий “темник” з Банкової?

“Порох не знав” – новий “темник” з Банкової?

  • Лютий 6, 2018
  • 631 Переглядів
  • 0

Зараз по мережі розганяється шедевральний текст порохоботського блогера Карімова, в якому він на пальцях пояснює, чому Порошенко не виконав свої передвиборні зобов’язання, чому ми не почали “жити по-новому”.

Суть довгого тексту зводиться до одного – “Порох не знав”. Не знав, що курс долара виросте до 27 грн. Не знав, що воювати за Україну будуть далеко не всі громадяни України. Не знав, що не всі підтримають поліцейську реформу. Не знав, що боротися з корупцією будуть одиниці, а інші, як і раніше, будуть або красти, або виживати… Не знав нічого про тарифи на газ, які йому “залишила у спадок” Тимошенко. Не знав, що місцева еліта буде саботувати вказівки з Банкової. Не знав, що в парламенті сидять одні лобісти і політикани…

Порох нічого цього не знав. Тому – що з нього візьмеш?.. Винні у всіх невдачах його правління, у військових поразках, в засиллі корупції, в стагнації економіки, в розквіті бандитизму і беззаконні тільки ми з вами. Які не допомогли, чи не підставили плече, не вийшли з портретами президента на першотравневу демонстрацію і в день його народження, не спалили будинки Вілкула, Шуфрича, Бойка, і Надії Савченко, і не спалили живцем одеського сепара, який убив двох людей – на цих акціях особливо наполягає автор запального спічу.

Ми винні. Звичайно. Але тільки в тому, що до цих пір терпимо цю нікчемну, бездарну, ні на що нездатну продажну владу. Тому що якщо Порох “не знав”, якщо не зміг, не захотів, не переконав, не повів за собою – то нафіг він нам такий солодкий потрібен?.. Безглуздо втрачені чотири роки – занадто дорога плата за сірість у владі.

Апдейт. А в кінці Карімов пише чудове: якби Порох все це знав, то просто б полетів на Мальдіви, купив би собі Мальдіви, і був би там президентом. Та ні вже. Пізно. Доведеться за все відповісти.

Юрій Касьянов

Читайте також: Саакашвілі не продався Пороху, і не зрадив Майдан, він просто повернув ніс за вітром – Касьянов

Поділитися: