Politerno > Україна і світ > Під час продажу Ляшком авто, ймовірно, використовувалися підроблені документи – НАБУ

Під час продажу Ляшком авто, ймовірно, використовувалися підроблені документи – НАБУ

  • Травень 5, 2018
  • 539 Переглядів
  • 2

У рішенні Солом’янського райсуду Києва йдеться, що документи про продаж автомобіля Mercedes-Benz S 500L лідером «Радикальної партії» Олегом Ляшком, ймовірно, є підробленими.

В ухвалі суду зазначається, що від 18 квітня, відповідно до висновку судової почеркознавчої експертизи, підпис покупця виконаний іншою особою. Йдеться про підпис у заяві щодо перереєстрації транспортного засобу Mercedes-Benz S500L у травні 2015 року.

У зв’язку з цим у НАБУ виникла необхідність встановлення обставин та підстав переоформлення права власності на цей автомобіль.

«Використання імовірно підроблених документів для надання вигляду законності підстав набуття ОСОБА_4 як особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, грошових коштів у розмірі 2 245 500 гривень отриманих нібито від продажу вказаного автомобіля, є обставинами, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні оскільки можуть містити відомості про подію кримінального правопорушення», – вказується в рішенні суду.

Детективи НАБУ просили суд надати доступ до низки документів, що стосуються перереєстрації автомобіля. Суд надав такий дозвіл.

У рішенні суду не вказуються прізвища, зазначається, що ОСОБА_4 є народним депутатом, який обрався у багатомандатному окрузі за списками Радикальної партії Олега Ляшка. Як відомо, Олег Ляшко у декларації за 2015 рік вказав, що отримав 2,2 мільйона гривень доходу від відчуження рухомого майна.

Наразі Олег Ляшко не коментував інформацію про ймовірну підробку документів під час продажу його авто.

Нагадаємо, розслідування НАБУ у справі незаконного збагачення встановило, що в електронній декларації за 2015 рік Ляшко вказав отримання 2,2 млн гривень доходу від продажу автомобіля Вероніці В’юн, в той час як допитана як свідок В’юн спростувала факт придбання цього автомобіля у Ляшка.

Раніше ми писали, що НАБУ засекретило розслідування щодо виграшів Ляшка в лотерею.

Як повідомлялось, лідер РП, нардеп Олег Ляшко задекларував виграш в Українській національній лотереї загальною сумою в 571,045 гривень.

У представництві Української національної лотереї відмовились коментувати виграші Ляшка чи інших гравців, заявивши, що це конфіденційна інформація.

В 2016 році нардеп задекларував сотні тисяч доларів, квартири, машини та офіс.

Також повідомлялося, що Ляшко із цивільною дружиною Росітою Сайранен за останній рік придбали нерухомості приблизно на 20 мільйонів гривень.

Також відомо, що у головному підрозділі детективів Національного антикорупційного бюро, в ході досудового розслідування у кримінальній справі, встановлено факти незаконного збагачення лідера Радикальної партії, народного депутата Олега Ляшко.

Читайте також: Мільйон для Ляшка. Як Радикальна партія стала ручною опозицією. Нові викриття Онищенка

Please follow and like us:

2 Comments Already

Comments are closed.