Politerno > Україна і світ > Німеччина нагадала Росії про гроші для Ради Європи, але забула про Україну

Німеччина нагадала Росії про гроші для Ради Європи, але забула про Україну

  • 25 Червня, 2019
  • 1493 Переглядів
  • Comments Off

Голова МЗС Німеччини Гайко Маас у своїй офіційній заяві щодо членства РФ у Раді Європи закликав Кремль якнайшвидше сплатити свій членський внесок в організацію та уникнув згадки про дії Росії щодо України.

Як повідомляє “Європейська правда”, заява Мааса у вівторок опублікована на сайті німецького дипломатичного відомства.

Маас привітав компромісне рішення про повернення делегації РФ до Парламентської асамблеї Ради Європи і зазначив, що Росія повинна зробити “свій конструктивний внесок у цей компроміс”.

“Ми будемо і надалі нагадувати Росії про зобов’язання, які вона взяла на себе, ставши членом Ради Європи”, – наголосив Гайко Маас. Він зазначив, що до таких належить “якнайшвидше відновлення сплати Росією членських внесків”.

“Також до них належить дотримання Росією стандартів, виконувати які вона зобов’язалась відповідно до Європейської конвенції про захист прав людини та основних свобод”, – додав Маас.

Німецький міністр нічого не згадав про агресію РФ в Україні та окупацію Криму, після якої російську делегацію у 2014 році позбавили повноважень у ПАРЄ.

Маас додав, що тепер важливо розробити механізм, за допомогою якого відповідно до Уставу можна буде накладати санкції на окремі держави, коли вони здійснюють неправомірні кроки.

“Парламентська асамблея відіграє тут важливу роль. Нові правила зміцнять Раду Європи”, – додав міністр.

Минулої ночі рішенням ПАРЄ депутати скасували існуючий механізм санкцій, однак залишилася можливість повністю відмовити у повноваженнях делегації, або накласти дрібні санкції. Україна та Грузія оскаржили повноваження російської делегації у ПАРЄ.

У жовтні минулого року Генеральний секретар Ради Європи Торбйорн Ягланд у виступі на дебатах про майбутнє Ради Європи заявив, що якщо Російська Федерація не відновить платежі у бюджет Ради Європи у 2019 році, її участь в статутних органах буде припинена.

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE