Politerno > Україна і світ > “Йо*ане шапіто”: на цирку в Москві повісили банер з фото Путіна і членів уряду РФ. Відео

“Йо*ане шапіто”: на цирку в Москві повісили банер з фото Путіна і членів уряду РФ. Відео

  • 7 Листопада, 2020
  • 511 Переглядів
  • 0

У Москві на будівлі цирку активісти повісили банер з написом “Йо*ане шапіто” і фотографіями Володимира Путіна та інших керівників держави на ньому.

Про це повідомляється в російському телеграм-каналі.

Стверджується, що акція присвячується “річниці Жовтневої революції” і її авторами є нацболи з партії Едуарда Лімонова “Інша Росія”.

 

На банері, крім напису, були зображені портрети президента Росії Володимира Путіна, його спікера Дмитра Пєскова, директора ФСБ Олександра Бортнікова і міністра фінансів Антона Силуанова. Також на банері були колишній прем’єр Дмитро Медведєв, мер Москви Сергій Собянін і Сергій Кирієнко.

“Цією акцією нацболи висловили своє ставлення до циркової вистави, яку щодня влаштовує в країні російська влада. Вони проводять соціал-дарвиністськую політику по відношенню до простого населенню, і всі їхні дії вже давно нагадують виключно цирк”, – йдеться в заяві.

При цьому активісти вважають, що ті проблеми, які привели до Жовтневої революції більше 100 років тому, в країні залишаються “актуальними досі”, а тому в Росії неминуча нова революція.

За підсумками акції було затримано чотирьох активістів.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE