Politerno > Тернопільщина > Марилівський спиртзавод “Укрспирту” купила компанія з Молдови

Марилівський спиртзавод “Укрспирту” купила компанія з Молдови

  • 13 Листопада, 2020
  • 1271 Переглядів
  • 0

Марилівське МПД і зберігання спирту у Тернопільській області на приватизаційному аукціоні купила компанія з Молдови Zernoff, яка позиціонує себе як найбільшого виробника етилового спирту в Молдові.

Про те, що переможцем аукціону стала Zernoff, у Facebook повідомила заступник голови Мінекономіки Світлана Панаіотіді.

“За результатами аукціону стартова ціна окремого майна Марилівського місця провадження діяльності (МПД) та зберігання спирту зросла більше, ніж у 2 рази (за 54,7 млн стартових) і становить 120 млн грн, які незабаром надійдуть до бюджету.

Вітаю нового інвестора підприємство “ZERNOFF” з цією подією. Таки іноземний інвестор”, – написала вона.

Компанія Zernoff заснована у 2001 році, засновником є румунська компанія Viteza Optim, а кінцевими бенефіціарами – Георгій Козовякін і Денис Чібізов.

На офіційному сайті Zernoff йдеться, що компанія позиціонує себе як найбільшого виробника етилового спирту в Молдові.

“Новий модернізований завод почав свою роботу в 2015 році, і ми з гордістю можемо сказати, що зараз ми лідери як на місцевому ринку, так і в чорноморському регіоні. Ми досягли виробничої потужності в розмірі 3 млн літрів спирту, 2 400 тонн DDGS і 450 тонн CO2 щомісяця”, – йдеться у повідомленні на сайті Zernoff.

Нагадаємо, Фoнд держмайна виставив на продаж рoзташoвані на Тернoпільщині Кoзлівський, Марилівський та Хoрoстківський спиртзавoди.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE