Politerno > Україна і світ > Україна приєдналася до санкцій Євросоюзу проти лідерів Придністров’я та Білорусі

Україна приєдналася до санкцій Євросоюзу проти лідерів Придністров’я та Білорусі

  • 20 Листопада, 2020
  • 396 Переглядів
  • 0
picture2_ukr-sunctions

Україна і ще сім європейських країн приєдналися до рішення Ради ЄС від 29 жовтня про розширення санкцій проти керівників невизнаного Придністров’я та до санкцій ЄС проти режиму Александра Лукашенка.

Як повідомляє “ЄП“, про це йдеться у заяві глави дипломатії ЄС Жозепа Борреля.

“Країни-кандидати Північна Македонія, Чорногорія та Албанія, а також Норвегія, Ісландія та Ліхтенштейн, що входять до Європейської економічної зони, і Україна та Грузія приєднуються до рішення Ради ЄС”, – йдеться у заяві.

Зазначається, що згадані країни приведуть свою національну політику у відповідність до цього рішення Ради ЄС.

“Європейський Союз бере до відома це зобов’язання і вітає його” – йдеться у заяві.

Санкції проти керівників Придністров’я вперше були запроваджені у 2010 році і з того часу щорічно переглядаються. Тепер вони продовжені до 31 жовтня 2021 року.

Також високий представник ЄС повідомив, що сім країн в тому числі Україна приєдналися до санкцій Євросоюзу проти режиму Александра Лукашенка.

Лідери ЄС на саміті на початку жовтня відкрили шлях до затвердження санкцій щодо чиновників режиму Александра Лукашенка після того, як Кіпр погодився зняти своє вето.

У санкційний список внесли 40 чиновників.

“Країни-кандидати Республіка Північна Македонія, Чорногорія та Албанія, а також Ісландія, Ліхтенштейн і Норвегія, що входять в Європейську економічну зону, і Україна приєднуються до цього рішення Ради” – йдеться у заяві.

Зазначається, що згадані країни приведуть свою національну політику у відповідність до цього рішення Ради ЄС.

“Європейський Союз бере до відома це зобов’язання і вітає його” – йдеться у заяві.

Нагадаємо, 6 листопада Євросоюз офіційно запровадив персональні санкції проти самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка і ще 14 білорусів.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE