Politerno > Україна і світ > “Похерити і не міняти”: Дубінський розкритикував рятівний план Арахамії щодо підвищених тарифів

“Похерити і не міняти”: Дубінський розкритикував рятівний план Арахамії щодо підвищених тарифів

  • 11 Січня, 2021
  • 1140 Переглядів
  • 0

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія обіцяє, що влада готує план антикризових заходів у зв’язку з підвищенням тарифів.

“Від імені фракції “Слуга Народу” повідомляю, що ми готуємо план антикризових заходів для вирішення проблем, які можуть виникнути через підвищення тарифів. Він буде напрацьований і оприлюднений в найближчі дні.

На завтра запланована нарада з прем’єром, в.о. міністра енергетики, представниками Офісу президента і всіма, кого стосується це питання.

Якщо потрібні будуть швидкі рішення – ми готові їх ухвалювати в будь-який час.

Зараз маємо розібратися з тим, що відбулося, наскільки обґрунтоване підвищення і як у цій ситуації захистити людей”, – написав Арахамія у Facebook.

Своєю чергою нардеп від “Слуги народу” Олександр Дубінський з критикою сприйняв ідею анонсованого Арахамією плану антикризових заходів. 

“Прочитав заяву лідера нашої фракції Давида Арахамії про плани створити якийсь антикризовий штаб із вивчення питання зростання тарифів, і бажанні розібратися, як це зростання сталося, і як допомогти людям.

Знаєте, в наших умовах, створення штабу – це саме те, коли потрібно щось про#бати, похерити і не міняти”, – зазначив Дубінський у фейсбуці.

Він, в свою чергу, запропонував “скасувати постанови про підвищення тарифів через “100% наш” Кабмін, і повернути їх на рівень 1 вересня 2019 року”.

Нагадаємо, Кабінет міністрів скасував пільговий тариф на електроенергію в 90 коп/КВт.год для населення на перші 100 кВт.год і встановив з 1 січня 2021 року фіксовану ціну для побутових споживачів на рівні 1,68 грн/кВт.год.

Нацкомісія з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг переглянула тарифи на виробництво теплової енергії для населення, бюджетних і релігійних організацій та інших споживачів на 2021 рік.

У неділю, 10 січня, в ряді областей України відбулися акції протесту проти підвищення комунальних тарифів.

У Чернівецькій області в понеділок відбулися три акцій протесту проти підвищення тарифів на поставку і споживання газу.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE