Politerno > Україна і світ > Зять Медведчука керуватиме найбільшою електромережевою компанію РФ

Зять Медведчука керуватиме найбільшою електромережевою компанію РФ

  • 15 Січня, 2021
  • 585 Переглядів
  • 0

Рада директорів ПАТ “Россети” призначила на посаду в.о. голови компанії Андрія Рюміна – зятя кума президента РФ Віктора Медведчука.

Перед цим, “Россети” достроково припинила повноваження гендиректора Павла Лівінського, інформує “Інтерфакс-Україна” з посиланням на прес-службу компанії.

 

Андрій Рюмін раніше очолював “Ленэнерго” (з 30 липня 2020 року компанія називається ПАТ “Россети Ленэнерго”).


Читайте також:
Початок кінця. Як колективний Медведчук буде скидати Зеленського з трону

В “Россети Ленэнерго” уточнили, що рада директорів замість Рюміна призначила в.о. гендиректора з 15 січня головного інженера компанії Ігоря Кузьміна.

За даними “Комерсанта”, Лівінський може перейти на роботу в уряд РФ: на посаду голови нового департаменту енергетики. “Россети” він очолював із осені 2017 року, під його керівництвом холдинг запустив масштабну цифровізацію галузі.

Москвичу Андрію Рюміну 40 років. Віктор Медведчук видав за нього заміж свою дочку Ірину в 2006 році.

Рюмін працював в “Об’єднаній енергетичній компанії” (у 2011 році став заступником гендиректора, у 2013 році – головою), займався підприємницькою діяльністю (з 2014 по 2016 роки), гендиректором “Россети Ленэнерго” був призначений у 2018 році.

Журналісти програми “Схеми: корупція в деталях” повідомляли, що в листопаді 2018 року Рюмін став співзасновником компанії ТОВ “Прайм-Інвест”, яка займається. нерухомістю, а його партнером у ній, зокрема, – забудовник Павло Тьо, який очолював холдинг “Capital Group”.

Довідково: “Россети” – найбільша електромережева компанія Росії, в якій державі належить 88,04% через Росмайно (Росимущество).

Наприкінці вересня 2010 року стало відомо, що дружина голови політради партії ОПЗЖ та кума Володимира Путіна Віктора Медведчука телеведуча Оксана Марченко на початку осені стала власницею компанії у Росії, що спеціалізується на будівництві, інженерних роботах і проєктуванні. Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь