Politerno > Україна і світ > Скандальне ТОВ “Військсервіс-Волонтер” отримало ще один підряд на поставку харчування в ЗСУ

Скандальне ТОВ “Військсервіс-Волонтер” отримало ще один підряд на поставку харчування в ЗСУ

  • 19 Квітня, 2021
  • 2046 Переглядів
  • 0

Компанія-монополіст ТОВ “Військсервіс-Волонтер” отримала черговий підряд на поставку харчування для ЗСУ вартістю майже 640 млн грн. Її пропозиція була найдорожчою і перевищувала пропозицію конкурентів на 28 млн грн.

Днями, після того як Верховна Рада рекомендувала Кабміну звільнити заступника міністра оборони Ігоря Халімона із займаної посади через монополізацію ринку харчування ЗСУ недобросовісним постачальником.

Чиновник заявив, що це “питання тримає на контролі”. Але з’ясувалося, що компанія ТОВ “Військсервіс-Волонтер” у квітні отримала ще один підряд вартістю майже 640 млн грн, йдеться на порталі “Прозорро”.

Так, реагуючи на заяви депутатів про те що з вини Міноборони ринок харчування в армії монополізований на 90%, Халімон визнав, що ця проблема – “питання обороноздатності армії”.

“Питання харчування – це питання обороноздатності армії. Якщо військовий ситий, він має можливість виконувати свої обов’язки. Саме тому якість продуктів харчування й організація харчування Збройних Сил – питання, яке ми тримаємо на контролі”, – зазначив Халімон.

Однак замість виконання рішення суду і розірвання договорів з компанією-монополістом “Військсервіс-Волонтер”, яка завозить на фронт гнилі продукти і не довозить військовим 20-30% від замовлень, Міноборони уклало з нею черговий контракт вартістю майже 640 млн грн.

Закупівля відбувалася нібито “за переговорною процедурою”, хоча інші компанії-учасники стверджують, що на засідання тендерного комітету їх навіть не запросили. Цінова пропозиція “Військсервісу” була найдорожчою і перевищувала пропозицію конкурентів на 28 млн грн.

Таким чином, “Військсервіс-Волонтер” збільшив частку своєї монополії на ринку харчування ЗСУ.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE