Politerno > Україна і світ > РФ робила аналогічні заяви про відведення військ у 2014 році, незадовго до початку агресії, – США в ОБСЄ

РФ робила аналогічні заяви про відведення військ у 2014 році, незадовго до початку агресії, – США в ОБСЄ

  • 30 Квітня, 2021
  • 453 Переглядів
  • 0

Місія США при ОБСЄ виступила із заявою, що РФ вперто не бажає припиняти агресію на Донбасі, а розпочате відведення військ від кордонів з Україною ще ні про що не говорить.

Заяву було викладено на сайті місії, передає ЛігаБізнесІнформ.

У ній йжеться, що в останні місяці кількість порушень режиму припинення вогню на Донбасі різко зросла: якщо в другому півріччі 2020 року таких порушень було близько 600 на місяць, то зараз ця цифра становить приблизно 2800.

Американська сторона зазначила, що Росія продовжує активно перешкоджати мирному процесу – вона “підживлює конфлікт”, розпочатий сім років тому і прагне посилити напругу на місцях, заперечуючи, що є стороною конфлікту й “увіковічуючи неправдиву версію про неупередженого посередника”.

У місії заявили, що попри часткове відведення військ від українського кордону, вони будуть продовжувати стежити за ситуацією, “з огляду на той факт, що Росія робила аналогічні заяви в 2014 році незадовго до початку семирічної агресії”.

На закінчення США вкотре закликали РФ припинити вогонь на Донбасі та окупацію Криму, розблокувати українські судна в Чорному морі, звільнити політв’язнів-українців і вивести свої сили і техніку зі сходу України.

Нагадаємо, у п’ятницю окупанти випустили 6 мін з міномету калібру 120 мм неподалік від населених пунктів поблизу лінії розмежування.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE