Politerno > Тернопільщина > “Свободівка” з Тернопільської міськради виявилася громадянкою Туреччини – ЗМІ

“Свободівка” з Тернопільської міськради виявилася громадянкою Туреччини – ЗМІ

  • 2 Червня, 2021
  • 3237 Переглядів
  • 0

В розпорядженні видання “Часопис” опинилася фотокопія паспорту (посвідчення особи) громадянки Туреччини Шахін Ольги Анатоліївни, який вона отримала 15 вересня 2005 року.

Автор публікації називає документ сенсаційним, адже мова йде про депутатку Тернопільської міської ради від партії “Свобода” Ольгу Шахін.

“Так-так, тої самої «відомої активістки» та «зірки білбордів» Ольги Шахін, яка нині є чинною депутаткою Тернопільської міської ради та головою постійної комісії з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності… (загалом половину роботи міської ради «звалила» на себе).

Незважаючи на те, що законодавством заборонене подвійне громадянство (стаття 4 Конституції України), пані Шахін вже 16! років живе мінімум на дві країни (може має ще якісь паспорти?) і до того ж ретельно тримає це в таємниці”. – зазначає видання.

Редакція підкреслює, що Шахін приховала “цей кричущий факт” і від керівництва ВО «Свобода» , коли балотувалась до Тернопільської міської ради у жовтні минулого року і стала депутатом.

“Вочевидь, пані Шахін боялася, що її спіткає така ж доля, як кандидата на голову Стрийської ОТГ від ВО «Свобода» Бориса Юровича, у якого виявили російський паспорт і який був змушений через цей скандал знятися з виборів. Незважаючи на те, що чинним законодавством не передбачено відкликання депутата місцевої ради через виявлення у нього подвійного громадянства, все ж таки цікаво було б почути коментарі з цього приводу керівництва «Свободи». Сподіваємося, що наш матеріал зацікавить представників Служби безпеки України, які мали б провести перевірку за цим фактом (Ні на що не натякаємо, але особливо часто пані Оля відвідує військову частину в Тернополі).

І наостанок: у Тернополі живе багато щирих, працьовитих і порядних людей. Впевнені, що вони б не хотіли, щоб їхні інтереси в органах місцевого самоврядування представляла особа, яка своїми діями і поведінкою компрометує саме місто і його громаду”, – додали журналісти.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE