Politerno > Україна і світ > “Геть Макронію”: президент Франції схопив ляпаса на зустрічі з виборцями. ВІДЕО

“Геть Макронію”: президент Франції схопив ляпаса на зустрічі з виборцями. ВІДЕО

  • 8 Червня, 2021
  • 365 Переглядів
  • 0

Невідомий чоловік дав ляпаса президенту Франції Еммануелю Макрону під час його поїздки у регіони.

Про це повідомляє Le Figaro.

Інцидент стався вранці 8 червня у департаменті Дром на південному сході країни, куди Макрон заїхав у рамках свого туру регіонами перед місцевими виборами.

У соцмережах почало поширюватися відео, на якому видно, як президент підходить привітатися з людьми, відділеними загорожею, та вітається за руку з ближчим молодим чоловіком. У наступну мить вільною правою рукою той дає президенту ляпаса та вигукує, найімовірніше, “Геть Макронію!” (“à bas la Macronie”). Охоронець зрегував миттєво, але, схоже, не встиг перехопити руку. Президент відходить назад, а охорона намагається схопити кривдника.

В оточенні Еммануеля Макрона підтвердили, що відео справжнє.

Як пише Le Monde, у прокуратурі Валенсу оголосили про затримання двох 28-річних молодиків – того, який дав ляпаса, та його товариша.

Макрон, як повідомляють, після цього продовжив поїздку за попереднім планом.

Le Figaro пише, що це, наскільки відомо, перший випадок фізичного нападу на Еммануеля Макрона на посаді президента. Ще коли він був кандидатом у президенти, невідомий поцілив у нього яйцем на сільськогосподарській виставці у Парижі, і це був не перший подібний інцидент за політичну кар’єру Еммануеля Макрона.

В попередні роки у Франції проходили масштабні протести в томцу числі “жовтих жилетів”, що об’єднали невдоволених політикою президента. Акції починалися з невдоволення підвищенням податку на пальне, але згодом протестувальники розширили коло вимог – починаючи від підвищення зарплат, зменшення податків і завершуючи вимогою відставки президента.

Нагадаємо, основною темою переговорів президентів України, Франції та Німеччини була безпекова ситуація на Донбасі та проведення “нормандського саміту”.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE