Politerno > Україна і світ > “Голос” у Чернівецькій області вимагає виключити Рудик із партії, яку вона очолює

“Голос” у Чернівецькій області вимагає виключити Рудик із партії, яку вона очолює

  • 9 Червня, 2021
  • 631 Переглядів
  • 0

Чернівецька бласна організація партії “Голос” оголосила про внесення подання до політради партії щодо необхідності виключення із політсили Кіри Рудик, яка наразі її. 

Про це повідомив осередок партії “Голос” у Чернівецькій області.

“Згідно із підпунктом 4 п. 13.8.1 Статуту Партії ради Чернівецької територіальної організації Політичної Партії “Голос” приймає рішення щодо внесення подання до Політичної ради Політичної Партії “Голом” про необхідність виключення з Партії члена ПП “Голос” Рудик Кіри Олександрівни за порушення Статуту Партії”, – зазначили в організації.

Офіційна причина такого подання – “вчинення дій чи бездіяльності, що завдають шкоди репутації партії або дискредитують партію”.

Зокрема, партійці вказують на те, що Рудик узурпувала та зловживає владою. Йдеться начебто про зміну Статуту партії, де розширили повноваження голови. Такі дії дали можливість Рудик самостійно контролювати  всі політичні, адміністративні, кадрові та фінансові ресурси, кажуть в чернівецькому осередку. Там також нарікають, що керівництво партії не дотрималось обіцянки повернути стару редакцію установчого документу. 

Також Рудик звинувачують у кулуарних домовленостях із Офісом президента та партією “Слуга народу”. Зокрема, щодо входження у коаліцію. 

Голові закидають “чистки” в партії. Виключення Сергія Притули із Політради, погрози виключити окремих нардепів із фракції, усунення голів регіональних осередків – перерахували у чернівецькому “Голосі”. 

Окрім того, Рудик начебто ігнорує звернення представників місцевих організацій, зокрема, щодо проведення з’їзду. 

Подання підписали члени ради Чернівецької територіальної організації.

Нагадаємо, нардепка від “Голосу” Соломія Бобровська заявила, що щонайменше десять парламентарів розглядають варіант виходу з партії та фракції, пояснюючи це узурпацією та зловживанням влади з боку керівництва політсили.

Народний депутат фракції “Голос” Ярослав Юрчишин підтвердив цю інформацію.

7 червня екскандидат від “Голосу” на мерських виборах у Києві, один з фронтменів партії і телеведучий Сергій Притула заявив про вихід із партії.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE