Politerno > Україна і світ > “Нові майдани – нові банани”: Мендель на каналі Ахметова агітуватиме проти революції. ВІДЕО

“Нові майдани – нові банани”: Мендель на каналі Ахметова агітуватиме проти революції. ВІДЕО

  • 14 Серпня, 2021
  • 612 Переглядів
  • 0

Колишня прессекретарка президента Юлія Мендель анонсувала передачу в ефірі каналу олігарха Ріната Ахметова щодо “майданів”.

Відеоролик з’явився у Facebook Мендель.

 

В імпровізованому анонсі Мендель поставила кілька питань аудиторії щодо необхідності ще однієї революції.

“Чи віримо ми, що нам потрібна ще одна революція, щоб збудувати сильну та успішну Україну? Чи віримо, що гурт молодих радикально налаштованих хлопців, що викрикують патріотичні гасла, може щось змінити у владі? І чи віримо, що на кривавих закликах можна збудувати державу, у якій кожному з нас захочеться жити?”, – запитала Мендель.

Потім вона додала, що “про чергові заклики до протестів” сьогодні говоритимуть під час програми, присвяченій деолігархізації. Примітно, що виходитиме вона в ефірі каналу, який належить олігарху Рінату Ахметову.

Однак Мендель знадобилося ще й текстом привернути увагу до програми, тому під своїм роликом вона написала:

“Нові майдани – нові банани. Соцмережі знову “качають”. На носі – осінь, а відтак пора розповідати про нові майдани – тарифні чи проти Формули Штайнмаєра – в цілому, помітьте, причина для протестів вже давно не має значення. Заклики іти на майдан з будь-якого приводу перетворилися на політичні змагання зі спортивним присмаком”.

Слід зазначити, що в день звільнення колишня прессекретарка президента України Юлія Мендель повідомила, що працюватиме радницею керівника Офісу президента Андрія Єрмака. Однак відповідний указ досі не був опублікований.

Нагадаємо, колишня прес-секретарка президента Юлія Мендель з 17 липня веде свою відеоколонку в телепроєкті “Велика деолігархізація” на каналі “Україна” Ріната Ахметова.

Під час дебюту Мендель виступила із заздалегідь записаним трихвилинним монологом щодо судді КС Олександра Тупицького, який, як відомо, знаходиться в конфлікті з президентом.

Під час одного з ефірів співведучий Мендель заявив, що олігархи жертви системи: “Вони не є творцями системи, проти якої пішов президент Зеленський, вони є її заручниками – як і ми з вами!”Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE