Politerno > Україна і світ > Одеського воєнкома Борисова з коштовним майном в Іспанії лишили на посаді

Одеського воєнкома Борисова з коштовним майном в Іспанії лишили на посаді

  • 23 Червня, 2023
  • 1026 Переглядів
  • 0

Службова перевірка щодо начальника одеського військкомату Євгена Борисова, у якого знайшли нерухомість на мільйони в Іспанії, не виявила підстав для відсторонення його з посади.

Про це йдеться у коментарі керівниці пресцентру оперативного командування “Південь” Наталії Гуменюк “Радіо “Свобода”.

“Службове розслідування (щодо Борисова – ред.) завершене. Підстав для відсторонення від посади не було. Тому він продовжує виконувати свої обов’язки. Далі триває слідство або розслідування інших правоохоронних органів, до яких ми не маємо стосунку і втручання в їхню діяльність”, – зазначила Гуменюк.

За її словами, також перевірка встановила, що виїзд за кордон Борисова “на той момент” був санкціонований і дозволений. “Тобто порушень не було виявлено”, – наголосила Гуменюк.

Нагадаємо, у розслідуванні журналіста УП Михайла Ткача “Батальйон Іспанія”. УП навідалась у гості до одеського воєнкома та інших українських мільйонерів йшлося про те, що родина начальника одеського військкомату Євгена Борисова під час повномасштабної війни придбала на іспанському узбережжі нерухомості та автівок на мільйони доларів. Про це свідчать витяги з іспанського реєстру, хоча сам Борисов заявляє, що не в курсі, чи є у його сім’ї майно в Іспанії. 

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія ініціював розгляд озвучених у розслідуванні “Української правди” фактів зловживань начальником одеського військкомату Євгеном Борисовим та загалом проведення перевірку воєнкомів в усіх областях України.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE