Politerno > Україна і світ > Лавров заявив, що кремль не розглядатиме пропозицій щодо припинення вогню в Україні

Лавров заявив, що кремль не розглядатиме пропозицій щодо припинення вогню в Україні

  • 23 Вересня, 2023
  • 511 Переглядів
  • 0

Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Росія нібито готова до переговорів щодо України, але жодних пропозицій щодо припинення вогню розглядати не буде.

Про це Лавров заявив на Генасамблеї ООН, повідомляють пропагандистські агентства РИА Новости і ТАСС.

За цйого словами, країна-агресор готова до перемовин щодо України, але жодних пропозицій щодо припинення вогню розглядати не буде, бо її нібито один раз уже обдурили.

Лавров також стверджує, що ніхто на Заході нібито не хоче всерйоз показати розуміння війни в Україні, і “раз вони хочуть вирішувати питання на полі бою, значить, буде на полі бою”.

Крім того, міністр заявив, що “формулу миру” президента України Володимира Зеленського нібито абсолютно неможливо реалізувати, і всі це знають.

У своєму виступі Лавров назвав Захід “імперією брехні”, оскільки західні країни нібито беруть на себе зобов’язання і не виконують їх.

Він також стверджує, що “свого роду візитною карткою колективного Заходу давно стало неприйняття принципу рівноправності та тотальна недоговороздатність”.

Нагадаємо, Офіс генерального інспектора Міністерства оборони США оголосив про призначення провідного контролера американської допомоги, яка надходить в Україну – ним став генеральний інспектор відомства Роберт Сторч.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE