Politerno > Україна і світ > Скандал в збройних закупівлях: як російські корумпанти проходять перевірку СБУ?

Скандал в збройних закупівлях: як російські корумпанти проходять перевірку СБУ?

  • 18 Квітня, 2024
  • 530 Переглядів
  • 0

СБУ не помічала корупції в Міноборони за Резнікова. Пройшли перевірку СБУ й допущені до роботи на збройних закупівлях російські корумпанти Лієв, Пікузо та Волошенков.

Про це пише на своїй сторінці у Facebook голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін. Наводимо повний текст його допису:

“До публікації розслідування “яєць по 17” Ніколов попереджав владу про нього і просив зупинити те пекло без скандалу. На жаль, Юру не почули.

Цей пост — така сама спроба. Сподіваюся, що попередній негативний досвід буде враховано. Історія наступна 👇🏻

Марина Безрукова звільняє з Агенції збройних закупівель ватного Волошенкова. Останнього влаштували туди за півроку до її призначення. https://bit.ly/3vTnxvD

Хочу запитати у СБУ: а як Волошенков зміг пройти вашу перевірку? Так само як Лієв, захисник російського “референдуму” в Криму?

Бо виглядає так, що для проросійських чортів СБУшна перевірка відбувається лише на папері. Ну, бо навіть Гуглом “аналітики” під час перевірки не скористалися точно…

При цьому нові люди, які мають замінити в Агенції корумповане кодло попереднього керівника (Пікузо), блокуються місяцями. МІСЯЦЯМИ!

До речі, до зміни міністра оборони корупцію в закупівлях зброї СБУ теж зовсім не помічала.

А ще дуже мило, що працівники служби вчора намагались переконати громадськість, що це саме Безрукова призначила Волошенкова на роботу.

Наприклад, кидали людям лінк на вчорашню новину “найчеснішого” УНІАН, що це саме Безрукова влаштувала на роботу Волошенкова і Пікузо https://bit.ly/3xEiSyf

Того самого Волошенкова, який, наголошу, пройшов СБУшну перевірку, і якого саме Пікузо призначив за ПІВ РОКУ до заходу Безрукової в агенцію.

До речі, співавтор корупційного пекла в збройних закупівлях Пікузо теж без проблем пройшов СБУшну перевірку…

Шановна Служба безпеки, будь ласка, замініть людей, які курують напрям збройних закупівель. Схоже, вони РОКАМИ працюють НЕ на Україну…

Бо про(?)російські корумпанти (Лієв, Пікузо, Волошенков та інші), яких ці СБУшники запустили в наші збройні закупівлі, проти України працювали точно”.

Хто такий Волошенков

Керівниця Агенції оборонних закупівель Міністерства оборони України Марина Безрукова заявила про плани звільнити співробітника відомства Дмитра Волошенкова на тлі поширення інформації про його «антиукраїнську діяльність» у минулому.

Зокрема, у соцмережах з’явилися згадки про те, що він був активним учасником «Антимайдану» в Одесі, та раніше очолював одеський міський осередок «Партії регіонів» та був депутатом обласної ради від цієї партії.

Крім того, Безрукова повідомила у дописі на фейсбук та у коментарі «Схемам» (Радіо Свобода), що ініціювала службове розслідування щодо «повноти спеціальної перевірки», яку Волошенков проходив при працевлаштуванні в Агенцію, а також, що звернулася до правоохоронних органів із запитом на його додаткову перевірку.

За словами Безрукової, Волошенкова прийняли на роботу за її попередника і за пів року до того, як вона очолила агенцію в лютому 2024-го. Він отримав посаду менеджера з зовнішньоекономічної діяльності.

«Я не знала про його бекграунд. Водночас, я поцікавилась результатами перевірки Дмитра Волошенкова. Він пройшов поліграф, мені невідомо, чому ці ризики не були враховані. Згідно з висновками, він не мав корупційних ризиків, він професійно працює. Проте для мене неприпустимо працювати в команді з людьми, з якими в нас різні цінності», – заявила очільниця Агенції оборонних закупівель у коментарі «Схемам».

Безрукова також повідомила, що ініціювала службове розслідування про обставини працевлаштування Волошенкова, як тільки дізналася про його можливу антиукраїнську діяльність у минулому.

«Окремо ми ініціювали звернення до правоохоронних органів з метою перевірки можливої антиукраїнської діяльності Дмитра. Я також одразу поставила це питання йому. Станом на зараз всі нові співробітники проходять довгу спецперевірку», – зазначила очільниця Агенції.

Сам Волошенков сказав «Схемам», що пройшов перевірку на поліграфі. Питання ж щодо зміни політичної позиції та рішення працювати у державній структурі – залишив без відповіді.

Волошенков на мітингу «Антимайдану» біля Одеської ОДА, 2 березня 2014 рокуДіліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE