Politerno > Україна і світ > Димінський більше не власник каналу ZIK

Димінський більше не власник каналу ZIK

  • Березень 22, 2018
  • 632 Переглядів
  • Comments Off

Відомий бізнесмен з Лівівщини Петро Димінський вибув зі складу власників ТРК “Міст ТБ” та “Нові комунікації”, які володіють ліцензіями на мовлення телеканалу ZIK.

Про це повідомляє Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

“Національна рада на засіданні 22 березня задовольнила заяви… щодо переоформлення ліцензії на мовлення у зв’язку зі зміною відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів), складу пов’язаних осіб, редакційної ради та керівника”, – йдеться у повідомленні.

Відтепер  кінцевими бенефіціарами будуть Димінська Олена Іванівна (дружина Петра Димінського), Димінська Жанна Петрівна, Димінська Анастасія Петрівна (дочки бізнесмена).

Нацрада зазначає, що змінився також склад керівництва ТРК.

Зокрема, директором замість Ігора Туркевича став Віктор Козій.

Туркевич разом із Вадимом Заком вибув з редакційної ради мовників, до якої входять Козій, Тарас Смакула, Данило Нікуленко та Остап Дроздов.

Крім того, Нацрада призначила позапланову виїзну перевірку ТРК “Нові комунікації” через зафіксовані ознаки порушення.

“Так, 20 лютого 2018 року –  у День Героїв Небесної Сотні та 1 березня 2018 року –  у День вшанування 75-х роковин із часу Корюківської трагедії  в ефірі “Z ZIK” зафіксовано відсутність поширення мінімум раз на дві години інформації про день пам’яті в ефірному часі до 07.00″, – йдеться в повідомленні.

В липні 2017 року кінцевими бенефіціарами телеканалу ZIK, крім Петра Димінського, стали його дружина й дочки.

Петро Димінський – колишній народний депутат від “Нашої України”, один з найвпливовіших бізнесменів Львівщини.

Його підозрюють у скоєнні смертельного ДТП, в результаті якого 18 серпня 2017 року загинула 31-річна Наталія Тріла.

Провину у наїзді на її автомобіль взяв на себе  охоронець Димінського Андрій Борщ.

Наприкінці серпня, охоронця олігарха Петра Димінського – Андрія Борща – заарештували на два місяці без права внесення застави за підозрою у скоєні аварії 18 серпня поблизу Львова, внаслідок якої загинула молода жінка.

Водночас 30 серпня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що проведена експертиза ДНК з подушок безпеки в автомобілі засвідчила, що охоронець Димінського, який взяв на себе вину за ДТП, не був за кермом на момент аварії.

9 грудня мати загиблої внаслідок ДТП Марія Тріла заявила про повне відшкодування збитків, спричинених ДТП, та відсутність матеріальних претензій у зв’язку з аварією.

12 грудня суд задовольнив клопотання Генпрокуратури і дав дозвіл на затримання Петра Димінського у справі про смертельне ДТП під Львовом, і доставку його в суд для обрання запобіжного заходу.

Національна поліція оголосила в розшук президента ФК “Карпати”, бізнесмена і власника телеканалу ZIK, продажем якого цікавилося подружжя Загорій, Петра Димінського.

Керівництво телеканалу ZIK назвало причиною вручення підозри у скоєнні смертельної ДТП та потенційного подання в міжнародний розшук власника телеканалу Петра Димінського, його відмову “віддати телеканал в управління на 3 роки”.

Сам Димінський з 22 серпня перебуває поза межами України.

В кінці лютого, Апеляційний суд Києва скасував постанову про обрання бізнесменові, президенту футбольного клубу “Карпати” Петру Димінському запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою за підозрою в скоєнні смертельної ДТП.

Читайте по темі: Чому влада активно натякає на провину в ДТП бізнесмена Димінського

Please follow and like us: