Politerno > Тернопільщина > Прийняте Тернопільською облрадою рішення про реорганізацію школи мистецтв є сфальшованим – Деревляний

Прийняте Тернопільською облрадою рішення про реорганізацію школи мистецтв є сфальшованим – Деревляний

  • Квітень 2, 2018
  • 407 Переглядів
  • 3

Прийняте Тернопільською обласною радою на останній сесії рішення про реорганізацію обласної школи мистецтв імені Ігоря Герети є сфальшованим.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник голови Тернопільської обласної ради Василь Деревляний.

Наводимо повний текст публікація голови обласної “Батьківщини”:

Щановні друзі! Вже сьогодні можна стверджувати, що прийняте обласною радою рішення про реорганізацію обласної школи мистецтв імені Ігоря Герети є СФАЛЬШОВАНИМ.

З метою вирішення проблемних питань школи, обласна рада утворила робочу групу, яка працювала більше півроку. Були напрацьовані певні матеріали, які були розглянуті постійними депутатськими комісіями обласної ради та прийняті рішення, які викликали незгоду з боку батьків учнів та вчительського колективу школи.

В знак протесту проти рішень постійних комісій до обласної ради було направлене звернення колективу школи, батьків та громадськості, яке 13 березня було включене до порядку денного і мало бути розглянуте першим на пленарному засіданні 28 березня. Однак, незважаючи на прийняте рішення, це звернення так і не було розглянуте 28 березня.

Натомість в сесійній залі був розданий проект рішення, ніким не завізований, про реорганізацію обласної школи мистецтв шляхом злиття з загальноосваітньою школою №21 міста Тернополя.

Як стало відомо, підготовку цього пректу, в таємному режимі “особисто” патронував керуючий справами виконавчого апарату обласної ради І.Бабійчук. Для виголошення цього проекту був обраний голова постійної комісії з питань освіти І.Леськів, який озвучив у мікрофон тільки окремі рядки проекту, а також вніс усно ще додаткові пропозиції.

При цьому не були озвучені принципові моменти проекту рішення і не було виголошено склад ліквідаційної комісії. Головою обласної ради, в свою чергу, було поставлена на голосування лише ПРОПОЗИЦІЯ ГОЛОВИ КОМІСІЇ І.ЛЕСЬКІВА.

Тобто проект рішення, який передбачає злиття школи мистецтв з міською ЗОШ №21 не був озвучений в сесійній залі, не ставився на голосування за основу і в цілому, як передбачає Регламент Тернопільської обласної ради.

Читайте також: Майбутнє школи мистецтв ім. І. Герети, або хто отримає дивіденди від “реорганізації”

Поділитися: