Politerno > Україна і світ > Рабінович відмивився болотуватись у президенти

Рабінович відмивився болотуватись у президенти

  • Листопад 15, 2018
  • 216 Переглядів
  • 1

Об’єднання “Опозиційна платформа – За життя” вирішило висувати Вадима Рабіновича як єдиного кандидата в президенти, але він відмовився.

Про це сам Рабінович повідомив 15 листопада на брифінгу, який транслював канал “112 Україна”.

“Вчора погоджувальна рада нашого блоку висунула мою кандидатуру як єдиного кандидата на президентські вибори”, – заявив він.

За словами політика, президент має вирішити “проблему війни і миру” – і він зміг би зробити це так само, як і вивести країну з економічної кризи.

“Але є ще одна річ. Сьогодні розкол у серцях людей пройшов і по православ’ю – і президент обов’язково повинен бути арбітром і в цих питаннях”, – сказав Рабінович.

“Я довго думав в цю ніч – і мені здається, що я, людина, що сповідує іудаїзм, не можу і не маю морального права бути суддею в питаннях православ’я, що є безумовним обов’язком майбутнього президента”, – додав він.

“Тому я знімаю свою кандидатуру. Я не буду балотуватися на пост президента.І звернуся сьогодні до нашої ради, щоб негайно була висунута кандидатура”, – заявив Рабінович.

Він сподівається, що його по-людськи зрозуміють.

“Я обов’язково очолю нашу партію в поході на виборах парламентських. Я обов’язково очолю список – і ми переможемо, 200%. Тому що лише у нас є розум якийсь і можливість вивести країну з кризи”, – заявив Рабінович.

“Я вважаю, що я своїм рішенням сьогодні прибираю прокляття “канівської четвірки” з нашої країни. Тому що у нас кожен мріяв лише про те, щоб бути гетьманом”, – додав він.

За словами Рабіновича, партія впевнена в його перемозі, але для нього інтереси України важливіші за власні амбіції.

Рабінович хоче стати прикладом для тих, хто “працює в політичному полі південного сходу країни”: “Хлопці, нам не пробачать, якщо ми не об’єднаємося і не переможемо”.

Під кінець промови Рабінович почав переходити на українську мову й зізнався: “У мене сьогодні народився онук. Я думаю, що це знак неба, що воно підтримало моє рішення”.

“Ми чекаємо на нового кандидата в президенти”, – резюмував нардеп.

29 липня Медведчук вступив у партіяю, а 4 листопад його обранли головою політради партії “За життя”.

9 листопада співголова партії “Опозиційний блок” Юрій Бойко та лідер партії “За життя” Вадим Рабінович повідомили, що підписали угоду про створення “Опозиційною платформи – За життя”.

В “Опоблоку” потім заявили, що це рішення Бойка, а не всієї партії.

Читайте також: Таємна домовленість між Банковою та Кремлем: Порошенко-Бойко-Медведчук

Please follow and like us:

1 Comment Already

Comments are closed.