Politerno > Україна і світ > Нацрада ініціює перевірки телеканалу NewsOne

Нацрада ініціює перевірки телеканалу NewsOne

  • 9 Липня, 2019
  • 1147 Переглядів
  • Comments Off

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення проведе перевірку телеканалу NewsOne щодо розпалювання ворожнечі.

Про це заявили заступник голови регулятора Уляна Фещук і член Нацради Сергій Костинський під час позапланового засідання Нацради у вівторок, передає “Інтерфакс-Україна“.

Причиною перевірки стали плани каналу провести телеміст із забороненим до трансляції на території України російським телеканалом “Россия 1”.

Як зазначив Костинський, позапланова виїзна перевірка телеканалу призначена за фактом заяв, які пролунали в анонсах запланованого телемосту з федеральним телеканалом РФ.

“Якщо ми доведемо факти розпалювання ворожнечі – це буде вже друга санкція до телеканалу, яка дасть змогу нам звернутися до суду щодо анулювання ліцензії”, – наголосив Костинський.

Водночас він зазначив, що чинний закон передбачає дуже складну процедуру щодо анулювання ліцензій мовників, навіть після неодноразового порушення ними українського законодавства.

У Нацраді також нагадали, що держрегулятор неодноразово звертався до СБУ щодо порушення цим телеканалом законодавства України.

Нагадаємо, 7 липня ведучий програми “Вести недели” на російському пропагандистському каналі “Россия 24” Дмитро Кісельов анонсував проведення телемосту “Треба поговорити”, який заплановано на 12 липня і відбудеться спільно з українським телеканалом NewsOne, який входить до медіа-групи кума Путіна Віктора Медведчука.

Редакція каналу стверджує, що народам України й Росії потрібен телеміст для відновлення миру.

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко вважає, що телеміст між російським та українським телеканалами – це інформаційна атака, складова гібридної війни проти нашої держави. «Говорити треба» тоді, коли не будуть гинути люди, коли будуть виведені війська, коли буде відновлений кордон під контролем України.

Вона нагадала, що Нацрада з питань телебачення та радіомовлення досі повністю контролюється Порошенком.

8 липня телеканал NewsOne скасовував так званий телемарафон “Надо поговорить” з російським пропагандистським каналом через погрози фізичної розправи.

Рада національної безпеки і оборони провела нараду з питань інформаційної безпеки, на якій роздала відповідні доручення силовим відомствам.

Читайте також: NewsOne не потрапив під санкції через домовленості Порошенка з Медведчуком – Лещенко

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE