Politerno > Україна і світ > Четверо українських моряків повернулися в Україну з лівійської в’язниці

Четверо українських моряків повернулися в Україну з лівійської в’язниці

  • 8 Січня, 2021
  • 328 Переглядів
  • 0

Сьогодні вранці в аеропорт Борисполя прибув борт зі звільненими членами екіпажу судна Captain Khayyam, яке у 2016 році затримали в територіальних водах Лівії.

Про це повідомляє прес-служба Офіс президента.

 

До України повернулися четверо моряків, яких у 2017 році лівійський суд засудив до п’яти років ув’язнення.

“Вранці 8 січня на батьківщину повернулися четверо українських громадян: Євген Морар, Володимир Тостоган, Олег Войнеровський та Павло Чайка, члени екіпажу танкера Captain Khayyam, який було затримано в територіальних водах Лівії 13 лютого 2016 року. У грудні 2017-го лівійський суд засудив українців та інших членів екіпажу судна до п’яти років ув’язнення”, – йдеться у повідомленні.

Вказано, що один із моряків Володимир Тосоган подякував президенту України, МЗС, МВС та усім, хто допоміг українцям повернутися додому.

“Інформація про наше звільнення прийшла в ніч на Різдво, тому хочу привітати усіх з Різдвом Христовим. Величезне дякую всім і слава Україні!”, – зазначив моряк.

Ще один звільнений українець Євген Морар також подякував Володимиру Зеленському, очільнику МЗС Дмитру Кулебі та голові МВС Арсену Авакову за допомогу в поверненні додому.

“Тут моя мама й син, вдома чекає донька. Ці п’ять років, звичайно, було важко, але ми витримали. Найголовніше, що ми живі та повернулися додому”, – додав Морар.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE