Politerno > Україна і світ > Першим постійним міністром енергетики уряду Шмигаля Рада призначила Галущенка

Першим постійним міністром енергетики уряду Шмигаля Рада призначила Галущенка

  • 29 Квітня, 2021
  • 377 Переглядів
  • 0

У четвер, 29 квітня, Верховна Рада підтримала кандидатуру Германа Галущенка на посаду першого постійного міністра енергетики за понад рік роботи уряду Дениса Шмигаля.

“За” проголосували 305 нардепів.

Галущенко обіймав посаду віцепрезидента НАЕК “Енергоатом” з травня 2020 року. У 2011-13 роках працював директором департамента судової роботи у Мін’юсті, згодом почав роботу в “Енергоатомі”.

Під час виступу він наголосив на викликах перед українською енергетикою, зокрема протидії Північному потокові-2 та потребу у відмові від шкідливого для екології палива, збільшення атомної генерації.

Крім того, новий очільник Міненерго підкреслив важливість інтеграції української енергосистеми до європейської ENTSO-E.

З моменту “перезавантаження” уряду у березні 2020 року Міністерство енергетики жодного разу не мало постійного очільника. Одразу після того, як Кабмін очолив Денис Шмигаль, відомство тимчасово очолив Олексій Оржель, який до 4 березня 2020 року був останнім міністром енергетики без приставки “в.о.”.

Відтоді посаду тимчасово обіймали Віталій Шубін, Ольга Буславець, Юрій Бойко та Юрій Вітренко. Останнього двічі намагалися призначити постійним керівником Міненерго.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE