Politerno > Україна і світ > Милованова таки обрали головою наглядової ради “Укроборонпрому”

Милованова таки обрали головою наглядової ради “Укроборонпрому”

  • 2 Червня, 2021
  • 543 Переглядів
  • 0

У вівторок, 1 червня, на засіданні оновленого складу Наглядової ради “Укроборонпрому” Тимофія Милованова одноголосно обрали новим головою.

Про це повідомляє пресслужба “Укроборонпрому”.

На сьогодні Наглядова рада “Укроборонпрому” представлена 5-ма членами. До вищого керівного органу Концерну входять перший заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Валерій Іващенко, ексдиректор Агентства дослідницьких проєктів з оборони (DARPA) Ентоні Дж. Тетер, а віднедавна – згідно з Указом Президента України № 208/2021 від 21 травня 2021 року – й президент Київської школи економіки Тимофій Милованов, а також промисловці Олександр Носов та Ростислав Шурма.

“Серед питань, винесених на обговорення, йшлося, зокрема, про потребу у всебічному аналізі життєстійкості підприємств-учасників Концерну, розробці корпоративної стратегії реформування “Укроборонпрому” та його підприємств-учасників, в тому числі стратегії розвитку галузевих об’єднань, які будуть утворені навколо основної номенклатури виробництва”, – йдеться в повідомленні.

“Реформа “Укроборонпрому” дозволяє перетворити підприємства державного оборонно-промислового комплексу на господарські товариства в максимально короткі терміни. Це автоматично відкриє доступ до капіталу, інвестицій та міжнародного трансферу технологій. Ми не маємо права не скористатися шансом на фінансово-економічне оздоровлення підприємств Укроборонпрому, якщо корпоратизація у перспективі дозволить оснастити нашу армію новітніми високотехнологічними та наукоємкими зразками озброєння та військової техніки”, – зазначив Милованов, акцентуючи увагу на важливості ухвалення у другому читанні законопроєкту №3822.

Нагадаємо, за день до того, як президент Зеленський ввів до складу наглядової ради “Укроборонпрому” Тимофія Милованова, який є президентом “Київської школи економіки”, “Укроборонпром” замовив у “Київської школи економіки” дослідження за 1,7 млн ​​грн на неназвану тему. Закупівлю провели без проведення аукціону.

Сам Милованов не вважає це корупцією.

На думку головного редактора Цензор.НЕТ Юрія Бутусова “Київська школа економіки”, президентом якої є Тимофій Милованов, отримала хабар в 1,68 мільйона гривень від “Укроборонпрому” в день призначення Милованова членом Наглядової ради “Укроборонпрому”.

Через це Тимофій Милованов викликав Бутусова на інтелектуальну дуель.

Ексзаступник генерального прокурора Віктор Трепак вважає, що отримання “Київською школою економіки” Тимофія Милованова від “Укроборонпрому” 1,68 млн гривень в день його призначення членом Наглядової ради “Укроборонпрому” не можна вважати простим збігом. Він назвав це – конфліктом інтересів.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE