Politerno > Україна і світ > На саміті лідери НАТО підтвердять політику “відкритих дверей” для України і Грузії, – заступник генсека Джоане

На саміті лідери НАТО підтвердять політику “відкритих дверей” для України і Грузії, – заступник генсека Джоане

  • 7 Червня, 2021
  • 233 Переглядів
  • 0

На саміті НАТО 14 червня лідери Альянсу підтвердять політику відкритих дверей для України і Грузії.

Про це повідомив заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане, передає Інтерфакс-Україна.

“Політика відкритих дверей є міцною та справжньою, і наші лідери на саміті через тиждень підтвердять політику відкритих дверей”, – сказав Джоане на конференції Democracy in action: Zero corruption conference в понеділок.

Водночас він зазначив, що НАТО є організацією 30 націй, які ухвалюють рішення консенсусом. “Тож перед тим, як дійти до одного рішення, нам потрібно мати консенсус. Сьогодні у нас немає консенсусу з цього питання”, – наголосив Джоане.

Крім того, він наголосив на необхідності продовження реформ в Україні. “Якщо ви дотримуєтеся курсу, робите домашні реформи не заради вступу до тієї чи іншої організації, а заради свого народу, і ви справді продовжуєте інвестувати у своє Західне майбутнє… це єдиний спосіб рухатися вперед, це те, що принесе результати”, – додав Джоане.

Нагадаємо, у травня командування Об’єднаних сил ЗСУ прийняло з візитом делегацію операції ORBITAL на чолі з командиром полковником Джонатаном Кітсоном. Сторони обговорили можливість залучення британських інструкторів до оперативної підготовки офіцерів командуванняДіліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE