Politerno > Україна і світ > “Газпром” заявляє про завершення будівництва “Північного потоку-2”

“Газпром” заявляє про завершення будівництва “Північного потоку-2”

  • 10 Вересня, 2021
  • 212 Переглядів
  • 0

Російський Газпром повідомив про завершення будівництва газопроводу Північний потік-2 завершено.

“На ранковій оперативній нараді в ПАТ “Газпром” голова правління Олексій Міллер повідомив, що сьогодні вранці о 8:45 МСК будівництво газопроводу Північний потік-2 повністю завершено”, – сказано в повідомленні.

6 вересня була зварена остання труба другої нитки магістралі. Після цього треба було провести стиковку секції газопроводу, що йде від берега Німеччини, з секцією, що тягнеться з вод Данії.

Раніше повідомлялося, що “Газпром” планує розпочати подачу природного газу по “Північному потоку-2” з наступного місяця.

“Газпром” націлений на потік газу через обидві лінії під Балтійським морем до 1 грудня, сказали джерела. Компанія вже заявила, що цього року трубопровід зможе провести 5,6 млрд кубометрів палива.

Спочатку очікувалося, що “Північний потік -2” буде запущений у 2019 році, однак через санкції США будівництво затрималося.

Нагадаємо, 25 серпня Вищий земельний суд Дюссельдорфа виніс рішення проти Nord Stream 2 AG, який оскаржував рішення про підпорядкування трубопроводу газовій директиві ЄС.

На початку серпня українські політики, громадські діячі, журналісти та активісти звернулися з листом до  Байдена, в якому просять переглянути рішення про незастосування санкцій до компанії-оператора газопроводу “Північний потік-2”.

Експерт і економіст Олексій Кущ розповів, що газотранспортна система «Турецький потік» завдала шкоди газотранспортній системі України не менше, ніж завдасть «Північний потік-2».

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE