Politerno > Україна і світ > На Кіровоградщині 150 фермерів одночасно купили 150 автоматів Калашникова і не платять хабарі

На Кіровоградщині 150 фермерів одночасно купили 150 автоматів Калашникова і не платять хабарі

  • 3 Липня, 2017
  • 4023 Переглядів
  • 0

У Кіровоградській області 150 аграріїв одночасно купили 150 автоматів Калашникова, і всі чиновники стали “шовковими”. Так фермери борються з хабарництвом, яке процвітає в регіоні

Повідомляє видання 0532

Зокрема віце-президент Асоціації фермерів і приватних землевласників України Микола Стрижак, коментуючи проблеми фермерів Полтавщини заявив, що “мало вірить у допомогу влади чи силових структур”.

“Думаю, полтавським фермерам варто взяти приклад з фермерів Бобринецького району Кіровоградської області. Там творилося те ж саме. І ось 150 фермерів одночасно законно придбали 150 автоматів Калашникова. Жодного разу їх поки не застосували.

Але тепер прокурор району – як шовковий, голова РДА, побачивши фермера, низько кланяється, голова райради почав бачити у фермерах шанованих людей”, – наголосив Стрижак.

Він не вірить в те, що влада або правоохоронні органи можуть захистити українських аграріїв від корупції. Тому найефективніший спосіб – захищати свої інтереси самостійно, вважає Стрижак.

У ще одному випадку аграрії прийшли в кабінет до чиновника з ніжками від стільців. Той вимагав земельний хабар в розмірі 300 доларів з гектара.

“Голова асоціації запитав у свого районного землепорядника, чому фермери три роки не можуть продовжити договори оренди, а якийсь прибулець за тиждень оформив сотні гектарів землі. Землепорядник каже:” Розумієте, потрібно 300 доларів за кожен гектар, але це не мені, це в Київ.

Голова асоціації вийшов в коридор. Через хвилину разом з ним до кабінету зайшли ще 22 фермера, у кожного в руці дерев’яна ніжка від стільця. Постукали по столу і запитали:” Так скільки-скільки тобі треба з гектара, повтори? ” У відповідь почули: “47 гривень 50 копійок”, – розповів Микола Стрижак.

Він також запевнив, що чиновники не бувають хорошими самі по собі, а лише тоді, коли їх контролює громадськість.

“Хто палиці в руки, хто автомати в руки, але необхідно пояснювати і періодично нагадувати чинушам, що вони – слуги народу. А якщо слуга народу робить щось не те, то народ повинен підправити. У якій формі? У тій яка буде найбільш дохідливою і дієвою”, – резюмував він.

Нагадаємо, нещодавно громада одного із сіл Полтавщини перекривала дорогу вимагаючи заборонити хімічну обробку зернових сільськогосподарським підприємством.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE