Politerno > Україна і світ > Вибори 2019 і обманні маневри олігархів, які вперше за двадцять років не мають єдиного кандидата

Вибори 2019 і обманні маневри олігархів, які вперше за двадцять років не мають єдиного кандидата

 • 29 Травня, 2018
 • 1357 Переглядів
 • 0

Наші олігархи вперше самі не знають, чого хочуть. Вони явно заплуталися. Єдиного кандидата, на президентські вибори, вперше за двадцять років, у них немає. Але і Порошенка вони теж терпіти не можуть. Доводиться, з одного боку, «розкладати яйця в різні кошики», з іншого перетворювати президентські вибори в суцільний базар або політ-шоу.

Для цього доводиться шукати екзополітиків – всіляких оригіналів, диваків, артистів, або маріонеток і наївних політиків, за спинами яких можна сховатися. Олігархи-ляльководи активно шукають успішних артистів, спортсменів, письменників і просто анонімних «нових лідерів», чия наївність змагається з їх непрофесіоналізмом. Чим менше серйозних політиків на виборах, тим простіше маніпулювати виборцями. Їм доводиться вибирати серед «пустишок», політиків-одноденок, а не політичних лідерів.

На думку українського олігархату, до президентських виборів, кожен політик повинен отримати свою художню копію-карикатуру. Наприклад, співак Іво Бобул дуже схожий на щасливого президента-олігарха Порошенка, але співак – талановитий, бідний і соромливий. Зате Порошенко нахабний і багатий, і не такий радісний і кучерявий як Іво Бобул.

А Вакарчук не схожий на Тимошенко. Тому олігарх Пінчук, поки не знає, як використовувати Вакарчука проти Тимошенко. Може вийти, що Вакарчук відбире голоси не в Тимошенко, а у інших кандидатів.

Богословська не вміє співати і не схожа на Вакарчука і, як завжди, пропонує себе в боротьбі з Тимошенко. Але вона вже невдало боролася з Тимошенко в 2014 році. Її пишна ненависть до Тимошенко говорить про її працьовитість і заздрість, але не має аудиторії. Треба шукати інший варіант.

Читайте також: Корнейчук: Вакарчук – це технічний проект Порошенка. “Кличко-2”. Завдання – відтягнути голоси Тимошенко

Може це буде Луценко – жінка «третього тисячоліття», якщо чоловік дозволить. Вона вже давно розважає українську аудиторію. Політика з неї явно не вийшло, на відміну від досвідченого чоловіка-прокурора.

А ще треба знайти естрадну альтернативу для Ляшка. Це буде дуже важко, бо він сам швидше артист або навіть трикстер, ніж політик. Спробуйте знайти такого майстра розмовного жанру, який, в одній особі втілював би одночасно Остапа Бендера і персонажа з «загниваючого Заходу».

А ще є артист Зеленський, який, завдяки своєму таланту перевтілення, більше схожий на Коломойського, ніж на Порошенка. По фактурі, він скоріше, антипод Ющенка і Януковича, ніж Порошенка. Він явно талановитий, але в політиці з нього вийде поганий критик Порошенка і ще гірше-прихильник Тимошенко.

На підході, висхідна зірка олігарха Ахметова- глибоко віруючий депутат Новинський або «православна сука», як його ніжно називає усміхнений президент Порошенко. А також, суворий «нафтогазовий» Бойко, що регулярно вбиває лідера фракції Ляшка – теж чекає свого двійника.

Читайте також: Якщо не вдасться понизити рейтинг, Тимошенко намагатимуться зняти з президентських виборів – Небоженко (Відео)

Рабінович явно з іншої кампанії. Йому заміни немає, як будь-якому персонажу з «анекдоту про Рабіновича». Сам телевізійний Рабінович ніяк не може визначитися, хто він – мільйонер з брудних 90-х років чи лівий політик-популіст, який ненавидить похмурого, підпільного олігарха Льовочкіна і його маріонетку Капліна. У свою чергу, Рабінович «перекриває кисень» молодому і нахабному Мураєву, який краще підходить для ролі лівого політика, який не приховує своєї патологічної любові до Кремля.

Нарешті, Гриценко повинен отримати своє карикатурне, дзеркальне відображення у вигляді якогось комбата, людини у формі, який всю виборчу капанію говоритиме про «гнилого» і проамериканського Гриценка, який здатний перемогти ворога.

Все це дозволить олігархам перетворити президентські вибори 2019 року в політичні ток-шоу, галасливий карнавал сірих політиків і веселих придурків або просто базар. А час виборчої кампанії пролетить швидко.

Якщо з 2014 по теперішній час у нас були тільки два політичних коміка – Ляшко і Рабінович, що вміло конвертують свої ролі в бізнес-прибуток, то на президентських виборах 2019 року їх буде ціла дюжина. А легендарний Савік Шустер, як «джин із пляшки», обов’язково з’явиться до початку цієї вакханалії, щоб показати всі ці таланти нашим виборцям. Т

ак що пошук екзотичних, оригінальних персонажів на президентських вибори триватиме. Чекаємо нових імен і відповідно, нових сценаріїв обману українців на виборах.

Віктор Небоженко

Читайте також: Екзополітики Вакарчук, Зеленський і “укрсобчак”. Для чого Порошенко і олігархи готують політичний карнавал

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь