Politerno > Україна і світ > Врятував журналіста виключно збіг обставин, а не спецоперація Грицака: “вбивця” Бабченка сам здався СБУ

Врятував журналіста виключно збіг обставин, а не спецоперація Грицака: “вбивця” Бабченка сам здався СБУ

  • Травень 31, 2018
  • 872 Переглядів
  • Comments Off

СБУ нічого не знала про замах на журналіста, який готувався, і жодних слідчих дій з цього приводу не проводила.

Людина, найнята для вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка з власної ініціативи повідомила Службі безпеки України (СБУ) інформацію про злочин, що готується, і його замовника.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише волонтер Родіон Шовковшитний.

“Вбивця” Бабченка – мій друг. Власне, те, що він пішов у СБУ – це і є та велика перемога, у якої сьогодні було так багато батьків”, – написав Шовковшитний ввечері у середу, 30 травня.

До цього у правоохоронних органів не було жодної інформації про замах на журналіста, який готувався, стверджує Шовковшитний.

Волонтер вказує на неузгодженість заяв правоохоронців, через яку ризикували життям як сам Бабченко, так і людина, найнята для його “вбивства”. Окремо підкреслюється непрофесіоналізм нардепа Антона Геращенка, чиї розповіді “про хліб і вбивцю за дверима в коридорі, взагалі не в’язалися з версією дружини і фото з трупом в центрі кімнати”.

Шовковшитний посміявся також над генпрокурором Юрієм Луценком, який навіть у такій надзвичайній ситуації не втримався від того, аби не “наїхати” на своїх опонентів під час прес-конференції.

Аркадію Бабченку волонтер радить “змінити місце проживання і не вести такий безтурботний спосіб життя”, оскільки врятував журналіста виключно збіг обставин.

30 травня СБУ оприлюднила два відео із затриманням замовника вбивства Аркадія Бабченка та фрагментом розмови між замовником та виконавцем.

Як повідомлялось, інформація про вбивство Бабченка з’явилася ввечері 29 травня. Міністерство закордонних справ Росії і Кремль відкидали свою причетність до цього.

Пізніше в СБУ повідомили, що російський журналіст Аркадій Бабченко – живий, це була спецоперація Служби безпеки.

За версією слідства російські спецслужби через посередника в Україні замовили вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка колишньому учаснику АТО.

У міжнародній недержавній організації “Репортери без кордонів” обурені спецоперацією Служби безпеки із інсценування вбивства Аркадія Бабченка.

Екс-високопосадовець Пентагону та директор аналітичного Центру Байдена при Пенсильванському університеті Майкл Карпентер заявив про можливі наслідки спецоперації «Бабченка» для української влади.

Також представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір розкритикував інсценування українськими спецслужбами вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка.

Сьогодні увечері стало відомо, що учасник АТО Олексій Цимбалюк назвав себе виконавцем “вбивства”російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченко.

У той же час, журналіст і публіцист Аркадій Бабченко розповів, що він не знає, чому СБУ вирішила інсценізувати його вбивство, хоч мала вже достатньо доказів для затримання підозрюваного.

Також ми повідомляли, що сьогодні під час засідання у Шевченківському суді підозрюваний в організації вбивства журналіста Аркадія Бабченка пдозрюваний ув організації замаху Борис Герман заявив, що працює на українську контррозвідку і назвав замовника вбивства Бабченка

Читайте також: Як СБУ “воскресила” Бабченка і якими будуть наслідки спецоперації

Please follow and like us: