Politerno > Україна і світ > На Банковій досі не можуть показати копію угоди з Константинополем

На Банковій досі не можуть показати копію угоди з Константинополем

  • Листопад 14, 2018
  • 250 Переглядів
  • Comments Off

Адміністрація президента не може надати копію угоди між Україною і Вселенським патріархатом, підписаної 3 листопада, у стандартні терміни, визначені законом про доступ до публічної інформації – 5 робочих днів.

Про це йдеться у відповіді АП на запит, повідомляє “Доступ до правди”.

“На підставі ч. 4 ст. 20 закону “Про доступ до публічної інформації” Адміністрацією президента прийнято рішення про продовження строку розгляду запиту до 20 робочих днів з дати його надходження”, – йдеться у відповіді.

Відзначається, що ч.4 ст. 20 вищезгаданого закону дійсно передбачає право розпорядника продовжувати строк розгляду запиту з 5 до 20 робочих днів з обґрунтуванням необхідності такого продовження.

Зокрема, у законі вказано, що продовжити строку розгляду запиту можуть тоді, коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних.

Водночас в Адміністрації президента не уточнили, яка саме з двох передбачених у законі причин стала підставою для відтермінування надання копії документа.

Нагадаємо, 3 листопада Порошенко з Варфоломієм підписали угоду про співпрацю у створенні церкви.

Нагадаємо, 11 жовтня Синод Вселенського патріархату підтвердив намір дати українській церкві автокефалію, Також Синод зняв анафему з патріарха Української православної церкви КП Філарета та предстоятеля Української православної автокефальної церкви Макарія та позбавив московського патріарха права висвячувати київського митрополита.

Також Синод УПЦ КП затвердив повну і скорочену форми титулу свого предстоятеля – Філарета.

Російська православна церква назвала Константинопольського патріарха Варфоломія розкольником.

Please follow and like us: