Politerno > Україна і світ > Тимошенко погрожує Порошенкові покаранням і звернеться в ОБСЄ через підкуп виборців (Відео)

Тимошенко погрожує Порошенкові покаранням і звернеться в ОБСЄ через підкуп виборців (Відео)

  • Березень 12, 2019
  • 639 Переглядів
  • Comments Off

Президент Порошенко та його оточення відповідатимуть за все: і за корупцію на армії, і за масштабний підкуп виборців.

На цьому наголосила Юлія Тимошенко під час виступу з парламентської трибуни, йдеться на сайті партії.

“Ми боротимемося за те, щоб притягнути президента та його оточення до кримінальної відповідальності за корупцію на армії, на крові та припинити підкуп людей на виборах. Вони будуть за все це відповідати”, – заявила лідер “Батьківщини”.

Вона повідомила, що після оприлюдненого журналістами розслідування, де з’ясувалось, що учасниками оборудок в оборонній галузі є також Генпрокурора та СБУ, “Батьківщина” ініціювала в парламенті перерву, під час якої добилася рішення: негайно зібрати ТСК, яка розслідуватиме злочини президента, Генпрокурора, СБУ, а також посадових осіб, які були втягнуті в це.

Засідання відбудеться за участю представників профільних комітетів з питань національної безпеки і оборони, запобігання і протидії корупції, роботи з силовими структурами, а також голів фракцій.

Як зауважила Юлія Тимошенко, існуюча ТСК, за яку проголосувала президентська більшість і яку очолює депутат від БПП, неправосудна, але все одно її треба збирати.

Окрім того, вона наголосила на необхідності зупинити масштабний підкуп виборців Порошенком, про який розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Так, міністром була викрита схема, за якою командою глави держави з бюджету України через спецфонд “Турбота” підкуповувались заздалегідь визначені громадяни. За те, щоб вони голосували на виборах за президента, давали по 1000 грн, додала голова партії.

“Ми вимагаємо ухвалити рішення, щоб виплати з бюджету були зроблені після виборів. Це стосується і монетизації субсидій, і доплат до пенсій, і по 1000 грн з фонду “Турбота”. Буде справедливо, якщо люди всі ці гроші отримають після виборів”, – пояснила вона.

На її переконання, “президент принижує демократичні вибори, намагається не перемогти, а купити вибори”.


За її словами, наразі керівництво парламенту не надало жодного сприяння і не ухвалено жодного рішення щодо підкупу голосів виборців за рахунок бюджету через фонд “Турбота”, через видачу монетизованих субсидій і доплат до пенсії.

“І тому ми будемо звертатися до ОБСЄ, до послів ключових країн, вносити законопроект, щоб ці виплати перенести на період після виборів президента і ми будемо негайно робити всі кроки, щоб цей масштабний підкуп припинити”, – заявила Тимошенко.

Вона вкотре зазначила, що більшість президента у парламенті ухвалила бюджет, де запланувала мільярд гривень спеціальних коштів у фонд діючого глави держави на підкуп, його дружині – 800 мільйонів, а іншим членам його родини – 200 мільйонів гривень.

Лідер “Батьківщини” додала, що не дозволить підкуповувати людей, фальшувати вибори і підривати демократію і пообіцяла притягнути Порошенка та його оточення до кримінальної відповідальності.

Читайте також: Тимошенко: Рада має розслідувати причетність правоохоронців до корупційних оборудок президента (Відео)

Please follow and like us: