Politerno > Україна і світ > Москва передає контроль над підприємствами ОРДЛО Медведчуку – ЗМІ

Москва передає контроль над підприємствами ОРДЛО Медведчуку – ЗМІ

  • 24 Січня, 2021
  • 737 Переглядів
  • 0

На окупованій частині Донбасу відбувається зміна кураторів підприємств, зокрема, контроль над видобутком вугілля Москва передає компанії, яку пов’язують з опозиційним народним депутатом України.

Про це повідомили активісти зі Східної правозахисної групи з посиланням на свої джерела.

 

За їхніми даними, тепер видобутком вугілля в ОРДЛО займатиметься компанія “Торговий дім. Донське вугілля”.

“Зараз в ОРДЛО йде процес заміни кураторів підприємств ОРДЛО, компанія “Внешторгсервис” більше не займається вугільним видобутком в ОРДЛО. Їй на зміну прийшла компанія “Торговий дім. Донське вугілля”.

За інформацією наших джерел, куратором цієї кампанії якраз є опозиційний народний депутат України. Іншими словами, Кремль віддає під кураторство економіку ОРДЛО”, – зазначили активісти.

Правозахисники не називають ім’я нардепа, але в ЗМІ в останні дні дану компанію згадують у зв’язку з Віктором Медведчуком.

Зокрема, видання Don Press 21 січня з посиланням на луганського блогера писало, що вугільна галузь ОРДЛО переходить під контроль Медведчука і заступника міністра економічного розвитку РФ Сергія Назарова. У матеріалі наголошується, що саме для цього було створено підприємство “Торговий дім. Донське вугілля”, яке “захопить” вугільний ринок окупованих територій з 1 лютого.

Нагадаємо, зять Віктора Медведчука Андрій Рюмін очолив найбільшу електромережеву компанію Росії.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE