Politerno > Україна і світ > Названо лауреатів 93 церемонії нагородження “Оскар”. ВІДЕО

Названо лауреатів 93 церемонії нагородження “Оскар”. ВІДЕО

  • 26 Квітня, 2021
  • 167 Переглядів
  • 0

Вночі 26 квітня у США пройшла церемонія вручення премії «Оскар», яку цього року перенесли через пандемію коронавірусу.

Головну нагороду в цьому році і звання найкращого фільму отримала картина “Земля кочівників”. Хлоя Чжао, яка зняла картину, отримала також звання найкращого режисера, ставши другою жінкою в історії, яка отримала “Оскара” за режисуру. Френсіс Макдорманд, яка зіграла головну роль в “Землі кочівників”, названа найкращою актрисою.

 

Цього року порядок вручення нагород змінили: найкращий фільм, який зазвичай називали останнім, назвали перед найкращими актрисою і актором. Звання найкращого актора отримав 83-річний Ентоні Хопкінс, який став найстаршим актором, що отримав “Оскар”.

Повний список лауреатів «Оскар-2021»

Найкращий фільм – “Земля кочівників”

Найкраща актриса – Френсіс Макдорманд ( “Земля кочівників”)

Найкращий актор – Ентоні Хопкінс ( “Батько”)

Найкращий режисер – Хлоя Чжао, «Земля кочівників»

Найкращий актор другого плану – Деніел Калуя («Іуда і чорний месія»)

Найкраща актриса другого плану – Юн Е-джон («Мінар»)

Найкращий оригінальний сценарій – Еміральди Феннел, «Перспективна дівчина»

Найкращий адаптований сценарій – Флоріан Зеллер, «Батько»

Найкращий іноземний фільм – «Ще по одній»

Найкращий анімаційний фільм – «Душа»

Найкращий короткометражний анімаційний фільм – «Якщо щось трапиться, я люблю вас»

Найкращий короткометражний ігровий фільм – «Два далеких незнайомця»

Найкращий короткометражний документальний фільм – «Колетт»

Найкращий монтаж – Міккелі І.Г. Нільсен («Звук металу»)

Найкращий оператор – Ерік Мессершмидт («Манк»)

Найкращий художник-постановник – Дональд Грем Берт, Джен Паскаль («Манк»)

Найкращі візуальні ефекти – Ендрю Джексон, Девід Лі, Ендрю Локлі, Скотт Фішер («Тенет»)

Найкращий документальний фільм – «Мій учитель-восьминіг»

Найкращий звук – Ніколас Бекер, Хайме Бакшт, Мішель Куттоленк, Карлос Корес, Філіп Блад («Звук металу»)

Найкращий дизайн костюмів – Енн Рот, «Ма Рейні: Мати блюзу»

Найкращий грим і зачіски – Серджіо Лопес-Рівера, Міа Ніл, Джаміка Вілсон ( «Ма Рейні: Мати блюзу»)

Найкращий композитор – Трент Резнор, Аттікус Росс, Джон Батісте «Душа»

Найкраща оригінальна музика – «Душа»

Найкраща пісня – Fight For You, «Іуда і чорний месія»



Діліться у соцмережах:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь