Politerno > Україна і світ > Зеленський, завдяки закону про обхід Prozorro, поповнить “партійну” касу щонайменше на 20 млрд, – Загребельська

Зеленський, завдяки закону про обхід Prozorro, поповнить “партійну” касу щонайменше на 20 млрд, – Загребельська

  • 26 Червня, 2021
  • 365 Переглядів
  • 0

Внесені зміни до Закону України “Про публічні закупівлі” дозволять, окрім іншого, не проводити тендери до Дня Незалежності та будівництва столичної окружної дороги Києва.

Згідно картки документу на сайті ВР закон повернуто 25 червня з підписом президента України Володимира Зеленського.

“Президент підписав закон, який дозволяє Тимошенку та Кубракову витратити понад 5 млрд на святкування Дня Незалежності і понад 100 млрд (10% бюджету) на Київську окружну дорогу без аукціонів і без “Прозорро”, а значить:

1. Зеленський та його команда тільки завдяки цьому закону поповнять свою особисту та “партійну касу” на щонайменше 20 млрд грн.
2. Про “Прозорро” можна забути. Скоро там залишаться тільки закупівлі, які через свою “копійчаність” не цікавлять Банкову.
3. Депутати, чиновники, політики та громадські організації, що всі ці дні зверталися до президента з проханнями заветувати цю корупційну схему, “коштують” для Зеленського менше, ніж 20 млрд, які можна на ній вкрасти.
4. 30-та річниця незалежності – важливе свято для нас. Для президента – це лише можливість заробити.
5. Наші (бюджетні) гроші Зеленський вже вважає своїми та витрачатиме їх так, як захоче.
6. Ми станемо ще біднішими, а президент та його оточення ще багатшими.
7. Фахового та цивілізованого голосу громадян президент України вже не чує.
8. Зеленський переконаний, що “маса” підтримуватиме його та органазовані за вкрадені гроші “видовища” забезпечать йому рейтинги.
9. Мовчання олігархічних телеканалів про це свідчить, що з олігархами у Зеленського партнерські стосунки та “місця полювання” компромісно поділені.
10. І тільки Янукович у Ростові сумно зітхнув, зрозумівши, що якби він краще піарився, то встиг би вкрасти набагато більше наших грошей”, – констатує у фейсбуці ексдержуповноважена АМКУ Агія Загребельська.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE