Politerno > Україна і світ > Корчак у січні отримала 102 тис. гривень гривень зарплати

Корчак у січні отримала 102 тис. гривень гривень зарплати

  • Січень 30, 2018
  • 297 Переглядів
  • Comments Off

У січні 2018 голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак отримала 102,2 тис. гривень зарплати.

Про це йдеться у відповіді НАЗК на запит Українських Новин.

Так, посадовий оклад Корчак склав 25,1 тис. гривень, надбавка за вислугу років – 12,6 тис. гривень і надбавка за інтенсивність праці – 25,1 тис. гривень.

Також Корчак отримала 35,5 тис. гривень в якості оплати за період відпустки. Крім того, главі НАЗК нараховано 3,8 тис. гривень за роботу, яка передбачає доступ до державної таємниці.

Члени НАЗК Олександр Скопич і Олександр Серьогін заробили за січень 67,3 тис. гривень і 77,6 тис. гривень відповідно. Зокрема, Скопич отримав 4,7 тис. гривень за роботу, яка передбачає доступ до державної таємниці. Станіслав Патюк, який був призначений членом НАЗК 17 січня, заробив за січень 11,9 тис. гривень.

Ще один нещодавно призначений член агентства Олександр Мангул не приступив до обов’язків, оскільки Президент Петро Порошенко досі не звільнив його з посади голови Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області.

За інформацією Українських Новин, глава НАЗК Корчак отримала мільйон гривень за неповний рік. Зокрема, у грудні вона заробила 107,7 тис. гривень.

Як повідомлялось, 14 листопада керівник департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції Ганна Соломатіна звинуватила голову НАЗК Наталію Корчак у фальсифікаціях перевірок електронних декларацій.

Соломатіна заявила також, що члени НАЗК змушували представників департаменту фінансового контролю перевіряти тих, хто не мав підлягати перевірці.

Анна Соломатіна також заявила, що працівників агенства викликали в Адміністрацію президента для інструктажу щодо оприлюднення висновків перевірки декларацій.

Пізніше стало відомим ім’я куратора в АП, з яким НАЗК погоджувало перевірки декларацій.

Нардеп Мустафа Найєм підтвердив особу співробітника АП, який контролює перевірку декларацій в НАЗК.

В Адміністрації президента заявили, що їхні співробітники не причетні до фальсифікацій перевірки електронних декларацій.

Втім, за даними УП, детективи уже встановили, що перший заступник керівника Головного департаменту стратегічного планування та оперативного забезпечення Адміністрації президента Олексій Горащенков давав вказівки працівникам НАЗК у WhatsApp.

Згодом у НАЗК повідомили, що агенція направить до суду позовну заяву з вимогою спростувати інформацію про можливі фальсифікації перевірок декларацій.

У НАБУ повідомили, що чекають на дозволи від САП на проведення слідчих дій у справі зловживань у НАЗК.

17 листопада, кримінальне провадження щодо керівництва НАЗК за фактами, оприлюдненими керівником одного із департаментів Нацагентства із запобігання корупції Ганною Соломатіною, забрали з НАБУ і передали в СБУ. Це зробили за рішенням генерального прокурора Юрія Луценко. Про це повідомив нардеп Мустафа Найєм на своїй сторінці у Facebook.

Пізніше генеральний прокурор Юрій Луценко прокоментував оприлюднену інформацію і заявив, що кримінальне провадження передали від НАЗК до СБУ для уникнення конфлікту інтересів у слідчих діях підлеглих.

За його словами, Соломатіна раніше заявила про маніпуляції з перевіркою одного з керівників НАБУ.

“Для уникнення конфлікту інтересів у слідчих діях підлеглих йому детективів САП звернулася до мене щодо зміни підслідності за СБУ. Я вважаю, що це правильно”, – зазначив Луценко.

Також він додав, що заяви Соломатіної “про її звернення до ГПУ не відповідають дійсності”.

На що нардеп Найєм відповів наступним коментарем: “У свідченнях Соломатіної також фігурує чинний співробітник СБУ і радник пані Корчак – Карпушин. Це не конфлікт інтересів?”.

18 листопада Ганна Соломатіна заявила, що позиватиметься до генпрокурора Юрія Луценка та САП, вимагаючи повернення справи про зловживання у Нацагентстві з запобігання корупції до НАБУ.

19 листопада Ганні Соломатіній надали охорону після того, як вона звернулася з відповідною заявою до Національного антикорупційного бюро України.

20 листопада, Шевченківський райсуд Києва повернув позовну заяву НАЗК щодо захисту ділової репутації, до колишньої співробітниці Ганни Соломатіної, яка звинуватила відомство у фальсифікаціях.

24 листопада Ганна Соломатіна оприлюднила свою переписку з Горащенковим.

Також вона заявила, що ніхто не розслідує надані нею факти корупції в НАЗК

Читайте також: СоломатінаГейт. Що буде з НАЗК після звинувачень його керівництва у фальсифікаціях

Please follow and like us: