Печерський суд заарештував майно підозрюваного у держзраді в Україні проросійського блогера Анатолія Шарія.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив головний редактор Цензор.нет Юрій Бутусов.
З посиланням на джерела Бутусов повідомляє, що сере заарештованого майна Шарія:
-
Вілла в Іспанії у Таррагоні;
-
Житло у Таррагоні;
-
Банківські рахунки в іспанському Caixabank; в російському Raiffeisen Bank і в East-West United Bank S.A.
“Суд також ухвалив рішення про тимчасовий доступ до речей і документів Шарія, які становлять банківську таємницю в Hsbc Bank Canada”, – зазначив Бутусов.
Джерело УП в правоохоронних органах підтверджує арешт майна Шарія.
Однак пресслужба СБУ в коментарі “Українській правді” зазначає, що ця інформація – таємниця досудового розслідування і розголошенню не підлягає.
“Наразі дана інформація становить таємницю досудового розслідування і до моменту реалізації ухвал суду та фактичного накладення арешту розголошенню не підлягає”, – додав співрозмовник УП.
Нагадаємо, підозрюваному в держзраді в Україні Анатолію Шарію анульовано усі литовські документи, його також оголошено персоною-нон-ґрата.
Журналісти виявили сліди прямого фінансування проросійського пропагандиста Анатолія Шарія з Москви.
Скандально відомий блогер та віднедавна політик Анатолій Шарій близько року володіє віллою вартістю близько мільйона євро у мальовничому каталонському містечку Рода-де-Бара.