Politerno > Україна і світ > Завершилася зустріч Зеленського з бізнесменами – подробиці

Завершилася зустріч Зеленського з бізнесменами – подробиці

  • 23 Лютого, 2022
  • 294 Переглядів
  • 0

В Офісі президента завершилася зустріч між владою, силовиками та крупними підприємцями. На ній доповідали силовики, а влада та бізнес висловили один одному підтримку.

“Українська правда” зафіксувала, як до Офісу президента на вулиці Банковій у Києві прибували представники 50 найбільших бізнес-компаній України. 

 

Згодом джерела видання розповіли, що на зустрічі з президентом були від влади: президент, голова ОП Андрій Єрмак, його зами, прем‘єр, усі силовики.

Вони розповідали бізнесу, що відбувається, просили інвестувати, пропонувати ініціативи.

На зустрічі були керівництво Офісу президента та силовий блок. За словами Никифорова, присутні були багато людей – зала державних заходів була “вщерть заповнена”.

У різні фонди скидати гроші, як було у випадку з коронавірусом, не просили. Це підтвердив “Українській правді” віцепрем’єр-міністр в уряді Азарова Сергій Тігіпко.

Один з учасників зустрічі повідомив УП, що президент просив присутніх показувати приклад та залишатися у країні. Зеленський пообіцяв шукати всі можливі дипломатичні шляхи.

Інший учасник зазначив, що була доповідь силовиків, які повідомляли різні сценарії: “Але з того, що я почув, наші не вірять у повномасштабну історію”.

Зустріч була, аби “звірити годинники”, надати усю інформацію великому бізнесу, сказати, що та в яких сценаріях буде робити держава.

Обмінялися думками, поглядами на те, хто, що, яку роль має робити. Зустріч була результативною  – і почули один одного, і висловили підтримку один одному”, – повідомив прессекретар президента Сергій Никифоров у коментарі журналістам.

Ще один співрозмовник “Української правди” розповів, що при вході до президента відбирали годинники та телефони: “Зеленський прийшов і сказав: “Зразу кажу, зібрав вас не для того, щоб гроші зібрати”. Бо, скажу щиро, ми всі думали, що знову з нас грошей хоче взяти. Ну президент сказав: “Я буду все робити можливе для миру, зроблю більше ніж зможу”.

Зеленський нам розповідав, що контакту з Путіним зараз немає взагалі. Він шукає посередників, якихось міжнародних партнерів для переговорів з росіянами, але наразі без успіху. Однак, складається враження, що він чомусь вірить, що йому вдасться якось мирно все розрулити. А до нас то казав таке: не панікуйте, інвестуйте і нікуди не тікайте.

Далі виступали силовики: керівник генштабу, розвідки, міністр оборони, Баканов. Всі досить фахово говорили. Головний меседж, що росіяни працюють на наше виснаження. Сидів Шмигаль, він навіть слова не взяв. Ми так зрозуміли, що він ні на що не впливає. Єрмак щось там із Зеленським перешіптувався.

Потім були різні пропозиції від бізнесу. Хороша пропозиція була від Гороховського, що давайте зробимо службу в армію престижною. Якісь кредити для військових, зарплати підняти, тобто посилювати грошове забезпечення.

Ахметов виступав. Він у класичному стилі говорив “треба турбуватися про людей, треба помагати людям”.

Нагадаємо, члени Радбезу РФ на камеру висловилися за визнання незалежності окупованих агресором ОРДО і ОРЛО, а президент РФ Володимир Путін заявив, що ухвалить рішення 21 лютого.

Президент Росії Володимир Путін підписав укази про визнання ОРДЛО.

Видавши укази про визнання ОРДЛО, президент Росії Володимир Путін дозволив направити на схід України російські війська нібито “для підтримки миру”.

На засіданні Держдуми РФ 22 лютого депутати ратифікували договори “про дружбу, співпрацю та взаємну допомогу” з самопроголошеними “ДНР” та “ЛНР”.

Компанія СКМ олігарха Ріната Ахметова сплатить наперед податків на суму 1 млрд грн.

Уряд США запроваджує фінансові санкції проти двох російських банків, олігархів та шляхів погашення державного боргу РФ.

Президент Володимир Зеленський анонсував підписання указу про призов військовослужбовців запасу через збільшення військової загрози з боку Росії.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерриш зазначив, що війська РФ, розміщені без дозволу України на території Донецької та Луганської областей – не є миротворцями.

Народні депутати пропонують Раді національної безпеки і оборони ввести на 10 років санкції проти депутатів Держдуми РФ, російських політиків та чиновників, причетних до визнання ОРДЛО.

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Україна не говорить про виготовлення ядерної зброї. Україна має змогу призвати 36 тисяч резервістів у випадку нападу Росії.

На засіданні Ради національної безпеки та оборони в середу вирішено запровадити надзвичайний стан на всій території України крім Донецької та Луганської областей, де вже діє надзвичайний правовий режим.

У Верховній Раді прийнято закон, яким за напрямками оборони та безпеки України спрямовується 23 млрд грн.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь