Politerno > Україна і світ > Пасинок Медведчука найняв поліцію для охорони будинку – Bihus.Info

Пасинок Медведчука найняв поліцію для охорони будинку – Bihus.Info

  • 21 Квітня, 2022
  • 1440 Переглядів
  • 0

24 березня пасинок Віктора Медведчука – Богдан Марченко найняв поліцію для охорони будинку на Медвинській 24 у Києві, з якого кум Володимира Путіна утік напередодні війни.

Про це повідомляє Bihus.Info.

За словами охоронця Медведчука Андрія Тарана, затриманого СБУ, Медведчук втік вночі 23 лютого, після 1-ї ночі. Організовувала його втечу з України ФСБ РФ під керівництвом Путіна. Після втечі з Медвинської 24 нардеп переховувався на Яслинській 11-б.

Судячи з усього, поліції охорони не було в будинку на Медвинській на момент втечі нардепа ОПЗЖ.

Медведчук не один рік користувався платними послугами поліції охорони, на додачу до “тітушок” із приватної охоронної компанії “Шторм”, якою керував Андрій Мартинов. Поліція охорони супроводжувала самого Медведчука і мала угоди на охорону його маєтків.

Начальник Департаменту поліції охорони Сергій Парфенюк повідомив, що контракт на особисту охорону Медведчука був розірваний, коли на Медведчука в Україні наклали санкції РНБО (лютий 2021 р. – ред.), а угода на охорону київського маєтку по Медвинській укладена через місяць після втечі Медведчука.

“З того моменту, як до нього були застосовані санкції РНБО, поліція охорони його (особисто Медведчука – ред.) не охороняє. Цей будинок ми взяли під охорону 24 березня. Договір був укладений 24 березня”, – сказав Парфенюк.

За його словами, пропозиція надійшла від сина Оксани Марченко – Богдана Марченка.

Журналісти бачили, що наприкінці березня будинок на Медвинській виглядав покинутим, а вже 2 квітня там хтось був.

Журналісти з’ясували, що поліція охорони перебуває і в іншому маєтку Медведчука – на Закарпатті. Це так звана дача Медведчука “Ведмежа діброва” у Жденієво.

Угода з поліцією на охорону “Ведмежої діброви”, як повідомили Bihus.Info в Департаменті полції охорони, датована 1 червня 2021 року.


Поліція охорони – це підрозділ Національної поліції України, який надає платні послуги охорони людей та нерухомості. Крім Віктора Медведчука, вони охороняли, наприклад, Андрія Портнова.


Нагадаємо, затриманий СБУ нардеп від ОПЗЖ Віктор Медведчук звернувся до президентів Володимира Зеленського та Володимира Путіна з пропозицією обміняти його на захисників і мешканців Маріуполя.

Як повідомив президент Зеленський 12 квітня, нардеп з ОПЗЖ і кум Путіна Віктор Медведчук був затриманий, коли, замаскувавшись під українського військового, намагався втекти за кордон.

Згодом його дружина опублікувала відеозвернення з Москвми до президента Володимира Зеленського з вимогою “негайно звільнити її чоловіка, лідера опозиції”.

Як заявив радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко, нардепа ОПЗЖ і кума Путіна Віктора Медведчука можна обміняти, але спершу було б добре засудити його або хоча б отримати від нього важливу інформацію.

Журналісти показали будинок, у якому ховався Медведчук, а суд арештував 154 об’єкти майна його сім’ї.

Личаківський районний суд Львова заарештував без права внесення застави нардепа Віктора Медведчука.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE