Politerno > Україна і світ > “Україні не потрібен Мінськ-3”: Тимошенко прокоментувала “домовленості Єрмака”

“Україні не потрібен Мінськ-3”: Тимошенко прокоментувала “домовленості Єрмака”

  • 14 Березня, 2020
  • 3236 Переглядів
  • 0

Лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко прокоментувала підписання командою президента Зеленського нових “мінських протоколів”.

Відповідний допис політик опублікувала на власній сторінці у Facebook.

“Моя позиція була і залишається чіткою та однозначною. В Україні немає внутрішнього конфлікту. Є війна Росії проти України на Донбасі. Є окупований Росією Крим.”, – зазначила Тимошенко.

На її думку, підписані документи декларують наявність неіснуючої “громадянської війни”, а досягнення миру не може містити “навіть натяку на капітуляцію”.

“Свого часу ми попросили президента не перетинати «червоні лінії», які загрожують нашим національним інтересам, самій нашій незалежності та суверенітету.

Однак, протоколи, які було завізовано посланцями Володимира Зеленського у Мінську, викликають цілком обґрунтоване обурення, змушують засумніватися в усвідомленні президентом усіх небезпек таких таємних домовленостей. Підтримавши ці документи, президент вкотре перетнув “червоні лінії.”,  – підкреслила нардеп.

Тимошенко переконана: “Україні не потрібен Мінськ-3”.

“Україні потрібен справжній мир, а не щоденна повзуча капітуляція. Але саме ця повзуча капітуляція і є політикою Зеленського.

Ми стежимо за кожним кроком у переговорах із РФ і не дозволимо президенту ввести в дію жодного рішення, яке би суперечило нашим національним інтересам. Ставило би під загрозу наш суверенітет і геополітичний вибір. Зраджувало пам‘ять солдат, які віддали свої життя за Батьківщину. Ці документи мають бути денонсовані. Слава Україні!”, – додала голова партії.

Читайте також: Назустріч Путіну. Єрмак “впарює” бойовиків ЛДНР під виглядом “українців ОРДЛО”

Нагадаємо, 13 березня глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що на останній зустрічі у Мінську сторони домовилися створити спільну платформу з представниками окремих районів Донецької і Луганської областей, які не контролюються урядом України. Україна узгодить з представниками терористичних організацій “ЛДНР” питання децентралізації та проведення місцевих виборів.

Також стало відомо, що у Мінську підписано домовленості про створення консультативної ради, в якій ОРДЛО будуть представлені як суб’єкт, а Росія в статусі гаранта-спостерігача опинилася на рівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ.

Окремі нардепи з фракції “Слуга народу” виступили проти створення консультативної групи в ТКГ за участі представників ОРДЛО.

Як зазначила журналістка Наталя Седлецька, керівник Офісу президента Андрій Єрмак – перший з українських посадовців підписав угоду з бойовиками ОРДЛО.

В Офісі президента відбулася зустріч глави відомства Андрія Єрмака та нардепів фракції “Слуга народу”. Заступниця голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук повідомила, що консультативна рада з представниками ОРДЛО дозволить українській владі консультуватись у Мінську не з бойовиками, а з проукраїнськими мешканцями Донбасу.

Пізно ввечері, 13 березня, у Києві на Банковій, під Офісом президента, кілька сотень людей протестували проти визнання бойовиків на Донбасі суб’єктом переговорів.

14 березня, з нагоди Дня добровольця на Михайлівській площі у Києві зібралися кілька тисяч людей. Вони рушили до урядового кварталу, щоб передати владі список вимог.

Читайте також: Що означає створення спільного органу з бойовиками. Відповіді Романа Безсмертного

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE